Samochód osobowy dachował na DK27 pod Świdnicą. Ranna została 1 osoba

07 wrzesień 2019
Samochód osobowy dachował na DK27 pod Świdnicą. Ranna została 1 osoba

Samochód osobowy wypadł z drogi i dachował na Drodze Krajowej numer 27, na wysokości miejscowości Piaski pod Świdnicą. Na miejscu pracują służby ratownicze. Droga jest zablokowana.

W sobotę, 7 września, kilka minut po godzinie 14 do dyżurnego Stanowiska Kierowania Komendanta Miejskiego PSP w Zielonej Górze wpłynęło zgłoszenie dotyczące dachowania samochodu osobowego na Drodze Krajowej numer 27, w pobliżu miejscowości Piaski. Na miejsce zadysponowane zostały łącznie 4 zastępy straży pożarnej, w tym ochotnicy ze Świdnicy oraz Nowogrodu Bobrzańskiego. 

Strażacy zabezpieczyli miejsce zdarzenia oraz przekazali osobę poszkodowaną pod opiekę Zespołu Ratownictwa Medycznego. Dodatkowo z rozbitego pojazdu został odłączony akumulator. Po około 30 minutach działań wszystkie zastępy powróciły do jednostek.

Na miejscu pozostaje patrol policji, ruch odbywa się wahadłowo.

Miłosz Balcerzak

Jesteś na tyle interesujący, na ile głębokie są twoje zainteresowania.

Redakcja nie ponosi odpowiedzialności za treść ogłoszeń ani nie zwraca materiałów niezamówionych. Zastrzegamy sobie prawo skracania i adiustacji tekstów oraz ich tytułów.

Na podstawie art. 25 ust.1 pkt 1b prawa autorskiego, wydawca wyraźnie zastrzega, iż dalsze rozpowszechnianie materiałów opublikowanych na portalu internetowym "NewsLubuski.pl" jest zabronione.

Jeżeli widzisz błąd na stronie, napisz do redakcji: NewsLubuski

 

Top

stat4u

Strona korzysta z plików cookies i innych technologii automatycznego przechowywania danych do celów statystycznych, realizacji usług i reklamowych. Korzystając z naszego portalu bez zmiany ustawień przeglądarki będą one zapisane w pamięci urządzenia, więcej informacji na temat zarządzania plikami cookies znajdziesz w Polityce prywatności.