Wypadek karetki pogotowia w Gorzowie Wlkp. Rannych dwóch ratowników

07 wrzesień 2019
Autor: 
Wypadek karetki pogotowia w Gorzowie Wlkp. Rannych dwóch ratowników Gorzowianin.com

W sobotnie popołudnie doszło do wypadku z udziałem karetki pogotowia ratunkowego przy ul. Słowiańskiej w Gorzowie. Pojazd wpadł w poślizg na łuku drogi i wypadł z jezdni. Auto po tym, jak dachowało zatrzymało się na pasie zieleni. Dwóch ratowników medycznych zostało rannych.

Do wypadku karetki pogotowia doszło w sobotę 7 września po godz. 14 przy ul. Słowiańskiej w Gorzowie. Zespół pogotowia jechał ul. Słowiańską od strony Słowianki w kierunku ronda Szczecińskiego. W pewnym momencie auto wpadło w poślizg, a następnie dachowało zatrzymując się na pasie zieleni. Na miejsce przyjechała policja, straż pożarna oraz dwie karetki pogotowia.

- Karetka pogotowia z gorzowskiego szpitala na łuku drogi wpadła w poślizg i dachowała. W środku jechali dwaj ratownicy medyczni, bez pacjenta. Pojazd nie miał włączonych sygnałów świetlnych i dźwiękowych. Dwóch ratowników zostało rannych i zostało zabranych do szpitala. - podaje Marcin Maludy, rzecznik prasowy Komendy Wojewódzkiej Policji w Gorzowie.

Ratownicy medyczni doznali najprawdopodobniej złamań. Ich życiu nie zagraża niebezpieczeństwo.

Źródło: Gorzowianin.com

MB

 
Jesteś na tyle interesujący, na ile głębokie są twoje zainteresowania.

Redakcja nie ponosi odpowiedzialności za treść ogłoszeń ani nie zwraca materiałów niezamówionych. Zastrzegamy sobie prawo skracania i adiustacji tekstów oraz ich tytułów.

Na podstawie art. 25 ust.1 pkt 1b prawa autorskiego, wydawca wyraźnie zastrzega, iż dalsze rozpowszechnianie materiałów opublikowanych na portalu internetowym "NewsLubuski.pl" jest zabronione.

Jeżeli widzisz błąd na stronie, napisz do redakcji: NewsLubuski

Właścicielem portalu NewsLubuski.pl jest firma vGs

 

Top

stat4u