Tragiczny pożar mieszkania w Żarach. Znaleziono zwęglone zwłoki człowieka

09 wrzesień 2019
Tragiczny pożar mieszkania w Żarach. Znaleziono zwęglone zwłoki człowieka Redakcja/poglądowe

Tragiczny pożar mieszkania w kamienicy w Żarach. Ewakuowano łącznie 8 osób, w płonącym mieszkaniu znaleziono zwęglone zwłoki człowieka. Trwa dogaszanie. 

W poniedziałek, 9 września, do dyżurnego Stanowiska Kierowania Komendanta Powiatowego PSP w Żarach wpłynęło zgłoszenie dotyczące pożaru mieszkania w kamienicy przy ulicy Okrzei w Żarach. Na miejsce zdarzenia zadysponowane zostało łącznie 6 zastępów straży pożarnej, Zespół Ratownictwa Medycznego oraz patrol policji, który zabezpieczył teren działań gaśniczych.

Z kamienicy ewakuowano łącznie 8 lokatorów. Niestety płonącym mieszkaniu odnaleziono całkowicie zwęglone zwłoki człowieka. Trwa dogaszanie, sytuacja jest już opanowna.

Miłosz Balcerzak

Jesteś na tyle interesujący, na ile głębokie są twoje zainteresowania.

Redakcja nie ponosi odpowiedzialności za treść ogłoszeń ani nie zwraca materiałów niezamówionych. Zastrzegamy sobie prawo skracania i adiustacji tekstów oraz ich tytułów.

Na podstawie art. 25 ust.1 pkt 1b prawa autorskiego, wydawca wyraźnie zastrzega, iż dalsze rozpowszechnianie materiałów opublikowanych na portalu internetowym "NewsLubuski.pl" jest zabronione.

Jeżeli widzisz błąd na stronie, napisz do redakcji: NewsLubuski

 

Top

stat4u

Strona korzysta z plików cookies i innych technologii automatycznego przechowywania danych do celów statystycznych, realizacji usług i reklamowych. Korzystając z naszego portalu bez zmiany ustawień przeglądarki będą one zapisane w pamięci urządzenia, więcej informacji na temat zarządzania plikami cookies znajdziesz w Polityce prywatności.