Pijany mężczyzna wypadł z pociągu na peron. W akcji śmigłowiec LPR

13 wrzesień 2019
Autor: 
Pijany mężczyzna wypadł z pociągu na peron. W akcji śmigłowiec LPR Redakcja/Zdjęcie poglądowe

Do wypadku doszło na stacji kolejowej w miejscowości Szklarka Radnicka. Pijany mężczyzna wypadł z pociągu na peron. Na miejsce wezwano śmigłowiec Lotniczego Pogotowia Ratunkowego.

W piątek, 13 września, tuż przed godziną 15, na stacji kolejowej w miejscowości Szklarka Radnicka doszło do nieszczęśliwego wypadku z udziałem pasażera pociągu. Podczas gdy skład zatrzymał się na stacji, pijany mężczyzna wypadł z wagonu na peron. Na miejsce zadysponowano policję, Zespół Ratownictwa Medycznego oraz śmigłowiec Lotniczego Pogotowia Ratunkowego z Zielonej Góry-Przylepu. 

Ranny mężczyzna trafił pod opiekę ratowników medycznych, policjanci sprawdzili również jego stan trzeźwości. Okazało się, że mężczyzna miał blisko 2,5 promila alkoholu w wydychanym powietrzu. 

- Mężczyzna trafił karetką do szpitala w Krośnie Odrzańskim. - podaje asp. szt. Justyna Kulka, Oficer Prasowy Komendy Powiatowej Policji w Krośnie Odrzańskim.

Pociąg z kilkunastominutowym opóźnieniem odjechał dalej, na kolejną stację.

MB

 
Jesteś na tyle interesujący, na ile głębokie są twoje zainteresowania.Redakcja nie ponosi odpowiedzialności za treść ogłoszeń ani nie zwraca materiałów niezamówionych. Zastrzegamy sobie prawo skracania i adiustacji tekstów oraz ich tytułów.

Na podstawie art. 25 ust.1 pkt 1b prawa autorskiego, wydawca wyraźnie zastrzega, iż dalsze rozpowszechnianie materiałów opublikowanych na portalu internetowym "NewsLubuski.pl" jest zabronione.

Jeżeli widzisz błąd na stronie, napisz do redakcji: NewsLubuski

Właścicielem portalu NewsLubuski.pl jest firma vGs

Media Społecznościowe

Top

stat4u