Wypadek na S3 pod Zieloną Górą. Bus wpadł do głębokiego rowu. Są ranni (ZDJĘCIA)

22 wrzesień 2019
Wypadek na S3 pod Zieloną Górą. Bus wpadł do głębokiego rowu. Są ranni Redakcja

Cztery osoby trafiły do szpitala po wypadku, do którego doszło na trasie S3 koło Zielonej Góry. W pobliżu MOP Racula samochód wypadł z drogi i wpadł do rowu. Strażacy musieli uwalniać jedną osobę z roztrzaskanego busa.

Do wypadku doszło w niedzielę, 22 września, po godzinie 22:25. Kierowca busa jechał trasą S3 od Zielonej Góry w kierunku Nowej Soli. Nagle na wysokości MOP Racula z nieznanych przyczyn zjechał z pasa ruchu i uderzył w osłonę energochłonną. Później pojazd przebił jeszcze bariery drogowe i wpadł do głębokiego rowu. Samochód został kompletnie roztrzaskany.

Na miejsce wysłano sześć zastępów straży pożarnej oraz trzy zespoły pogotowia. Strażacy przy użyciu narzędzi hydraulicznych musieli uwolnić jedną osobę, która była uwięziona w samochodzie. Łącznie do szpitala przetransportowano cztery osoby.

Dokładne okoliczności wypadku ustalają już policjanci z zielonogórskiej drogówki. Służby na czas akcji zablokowały jeden pas ruchu w kierunku Nowej Soli.

Redakcja nie ponosi odpowiedzialności za treść ogłoszeń ani nie zwraca materiałów niezamówionych. Zastrzegamy sobie prawo skracania i adiustacji tekstów oraz ich tytułów.

Na podstawie art. 25 ust.1 pkt 1b prawa autorskiego, wydawca wyraźnie zastrzega, iż dalsze rozpowszechnianie materiałów opublikowanych na portalu internetowym "NewsLubuski.pl" jest zabronione.

Jeżeli widzisz błąd na stronie, napisz do redakcji: NewsLubuski

Właścicielem portalu NewsLubuski.pl jest firma vGs

Media Społecznościowe

Top

stat4u