Wypadek pod Kożuchowem. Jedna osoba została poszkodowana. Droga jest zablokowana

25 wrzesień 2019
Wypadek pod Kożuchowem. Jedna osoba została poszkodowana. Droga jest zablokowana Redakcja/Zdjęcie poglądowe

Dwa samochody osobowe zderzyły się czołowo na Drodze Wojewódzkiej numer 283 w Mirocinie Dolnym. Na miejsce wezwane zostały służby ratownicze, jedna osoba trafiła do szpitala.

W środę, 25 września, około godziny 14:30 doszło do czołowego zderzenia dwóch samochodów osobowych. Na miejsce zdarzenia zadysponowane zostały służby ratownicze. Jedna osoba została poszkodowana i przetransportowana do szpitala na szczegółowe badania.

- Samochód osobowy marki Renault jadąc w kierunku Mirocina Dolnego zjechał na przeciwległy psa ruchu uderzając w jadący prawidłowo pojazd marki Mercedes. - podaje mł. asp. Renata Dąbrowicz-Kozłowska, Oficer Prasowy Komendy Powiatowej Policji w Nowej Soli. 

Kierujący pojazdami byli trzeźwi. Nie wiadomo, z jakich przyczyn Renault zjechał na przeciwległy pas ruchu. Na miejscu pracują już policjanci z nowosolskiej drogówki. Funkcjonariusze ustalą dokładny przebieg tego zdarzenia.

Droga Wojewódzka numer 283 jest zablokowana. 

Miłosz Balcerzak

Jesteś na tyle interesujący, na ile głębokie są twoje zainteresowania.

Redakcja nie ponosi odpowiedzialności za treść ogłoszeń ani nie zwraca materiałów niezamówionych. Zastrzegamy sobie prawo skracania i adiustacji tekstów oraz ich tytułów.

Na podstawie art. 25 ust.1 pkt 1b prawa autorskiego, wydawca wyraźnie zastrzega, iż dalsze rozpowszechnianie materiałów opublikowanych na portalu internetowym "NewsLubuski.pl" jest zabronione.

Jeżeli widzisz błąd na stronie, napisz do redakcji: NewsLubuski

 

Top

stat4u

Strona korzysta z plików cookies i innych technologii automatycznego przechowywania danych do celów statystycznych, realizacji usług i reklamowych. Korzystając z naszego portalu bez zmiany ustawień przeglądarki będą one zapisane w pamięci urządzenia, więcej informacji na temat zarządzania plikami cookies znajdziesz w Polityce prywatności.