Wypadek w Radoszynie pod Świebodzinem. Jedna osoba ranna, droga zablokowana (ZDJĘCIA)

01 październik 2019
Autor: 
Wypadek w Radoszynie pod Świebodzinem. Jedna osoba ranna, droga zablokowana Czytelnik Andrzej

Ciężarówka zderzyła się z samochodem osobowym w Radoszynie koło Świebodzina. Jedna osoba trafiła do szpitala. Droga wojewódzka nr 276 na odcinku Chociule - Radoszyn jest zablokowana.

Do wypadku doszło we wtorek, 1 października, o godzinie 10:55. - Na łuku drogi w miejscowości Radoszyn kierowca samochodu osobowego marki Toyota Rav IV jadąc od strony Świebodzina uderzył w ciężarówkę marki Mercedes - relacjomuje mł. asp. Marcin Ruciński, rzecznik świebodzińskiej policji.

Osobówka uderzyła w ciężarówkę czołowo. Zderzenie było na tyle silne, że Toyota została mocno zniszczona, a Mercedes wleciał na bariery energochłonne rozstawione przy trasie.

Na miejsce wysłano służby ratownicze. W wyniku wypadku poszkodowany został kierowca osobowej Toyoty. Trafił on do szpitala, gdzie przejdzie szczegółowe badania.

Dokładne okoliczności wypadku ustalają już policjanci. Droga wojewódzka nr 276 jest całkowicie zablokowana. - Samochody osobowe objeżdżają miejsce zdarzenia polną drogą - dodaje mł. asp. Ruciński.

Redakcja nie ponosi odpowiedzialności za treść ogłoszeń ani nie zwraca materiałów niezamówionych. Zastrzegamy sobie prawo skracania i adiustacji tekstów oraz ich tytułów.

Na podstawie art. 25 ust.1 pkt 1b prawa autorskiego, wydawca wyraźnie zastrzega, iż dalsze rozpowszechnianie materiałów opublikowanych na portalu internetowym "NewsLubuski.pl" jest zabronione.

Jeżeli widzisz błąd na stronie, napisz do redakcji: NewsLubuski

Właścicielem portalu NewsLubuski.pl jest firma vGs

Media Społecznościowe

Top

stat4u