Zielona Góra: Kierowca zatrzymał się na środku ronda. Miał dostać ataku padaczki

01 październik 2019
Autor: 
Kierowca zatrzymał się na środku ronda. Miał dostać ataku padaczki Redakcja

Wszystko wydarzyło się na obowdnicy Zielonej Góry. Kierowca osobówki nagle zmienił pas ruchu i zatrzymał pojazd. Okazał się, że mężczyzna prawdopodobnie dostał ataku padaczki.

Służby otrzymały informację o zdarzeniu we wtorek, 1 października, o godzinie 17:00. Ze zgłoszenia wynikało, że kierowca osobowego Citorena jadąc rondem Piastów Śląskich na obwodnicy Zielonej Góry miał nagle zmienić pas ruchu i zderzyć się z ciężarówką.

Na miejsce wysłano dwa zastępy straży pożarnej, zespół pogotowia oraz patrol policji z drogówki. - Jak się okazało, nie doszło do żadnej kolizji. Kierowca źle się poczuł i stracił panowanie nad pojazdem - relacjonuje podinsp. Małgorzata Barska, rzecznik zielonogórskiej policji.

Kierowca Citroena miał prawdopodobnie dostać podczas jazdy ataku padaczki. Z pomocą od razu przyszli mu świadkowie zdarzenia. Mężczyzna został przebadany przez ekipę karetki pogotowia. Lekarz zadecydował, że kierowca zostanie przetransportowany do szpitala, gdzie przejdzie szczegółowe badania.

Redakcja nie ponosi odpowiedzialności za treść ogłoszeń ani nie zwraca materiałów niezamówionych. Zastrzegamy sobie prawo skracania i adiustacji tekstów oraz ich tytułów.

Na podstawie art. 25 ust.1 pkt 1b prawa autorskiego, wydawca wyraźnie zastrzega, iż dalsze rozpowszechnianie materiałów opublikowanych na portalu internetowym "NewsLubuski.pl" jest zabronione.

Jeżeli widzisz błąd na stronie, napisz do redakcji: NewsLubuski

Właścicielem portalu NewsLubuski.pl jest vGs Produkcje Filmowe i Telewizyjne

 

Top

stat4u