Celnicy blokują DK92. To wyraz sprzeciwu wobec planów rządu

14 czerwiec 2016

Lubuscy celnicy dołączają się do ogólnopolskiego strajku. 

Dziś od godz. 15.30 do 17.30 trwa blokada drogi K92 w miejscowości Koryta koło Torzymia. W akcji udział bierze około 100 osób. Celnicy przez około 20 minut blokują drogę przechodząc po pasach po czym na 5 minut przepuszczają pojazdy. Policja zabezpiecza teren.

Protest celników to wyraz sprzeciwu wobec planów rządu, który chce połączyć ich służbę ze skarbówką i stworzyć Krajową Administrację Skarbową.

Katarzyna Mayer Bzowa

Nieważne, czego pragniesz - na świecie jest na to miejsce ...

Redakcja nie ponosi odpowiedzialności za treść ogłoszeń ani nie zwraca materiałów niezamówionych. Zastrzegamy sobie prawo skracania i adiustacji tekstów oraz ich tytułów.

Na podstawie art. 25 ust.1 pkt 1b prawa autorskiego, wydawca wyraźnie zastrzega, iż dalsze rozpowszechnianie materiałów opublikowanych na portalu internetowym "NewsLubuski.pl" jest zabronione.

Jeżeli widzisz błąd na stronie, napisz do redakcji: NewsLubuski

 

Top

stat4u

Strona korzysta z plików cookies i innych technologii automatycznego przechowywania danych do celów statystycznych, realizacji usług i reklamowych. Korzystając z naszego portalu bez zmiany ustawień przeglądarki będą one zapisane w pamięci urządzenia, więcej informacji na temat zarządzania plikami cookies znajdziesz w Polityce prywatności.