Sklepikarz ze Słubic w piątek rozdaje swój towar. Za darmo...

15 czerwiec 2016
Autor: 
Anna Warchoł

Pomidorki, ogórki, rzodkiewki, szczypiorek, sałata... to nie jest przepis na sałatkę. To przepis na zakupy, za które nie zapłacisz ani grosza. Warunek? Polska musi wygrać mecz z Niemcami.

"Alik i Syn" to warzywniak w Słubicach, który znajduje sie przy Intermarche. Właściciel, pan Aleksander Jaśko postanowił, że jeżeli reprezentacja Polski wygra czwartkowy mecz z Niemcami podczas Euro 2016, on w piątek rozda swój asortyment za darmo.

Przed jego sklepem stanął ogromny baner z taką - dwujęzyczną (polsko-niemiecką) informacją. Całe stoisko jest ozdobione polskimi flagami a przed sklepem stoi krowa i bocian, którzy ubrani są w biało-czerwoną flagę.

Aleksander Jaśko na pomysł wpadł spontanicznie - To nie znaczy, że ja nie wierzę w zwycięstwo Polaków - mówi sklepikarz - jest wprost przeciwnie. Polacy bez problemu poradzą sobie w czwartkowy wieczór.

Mężczyzna zaznacza, że nie będzie limitu na zakupy. Mieszkańcy Słubic  wierzą w zwycięstwo naszych i wybierają sie na zakupy do warzywniaka "Alik i syn".

KMB

 
Nieważne, czego pragniesz - na świecie jest na to miejsce ...

Redakcja nie ponosi odpowiedzialności za treść ogłoszeń ani nie zwraca materiałów niezamówionych. Zastrzegamy sobie prawo skracania i adiustacji tekstów oraz ich tytułów.

Na podstawie art. 25 ust.1 pkt 1b prawa autorskiego, wydawca wyraźnie zastrzega, iż dalsze rozpowszechnianie materiałów opublikowanych na portalu internetowym "NewsLubuski.pl" jest zabronione.

Jeżeli widzisz błąd na stronie, napisz do redakcji: NewsLubuski

Właścicielem portalu NewsLubuski.pl jest firma vGs

 

Top

stat4u