Święto Truskawki 2016

15 czerwiec 2016
Pixabay

18 czerwca w sobotę na terenie Muzeum Etnograficznego w Ochli odbędzie się LUBUSKIE ŚWIĘTO TRUSKAWKI 2016 czyli plenerowy festyn rodzinny.

W ramach imprezy odbędzie sie "I Bieg Truskawki". Cel jest szczytny, bo wpisowe w wysokości 30 złotych przeznaczone zostanie na rehabilitację i leczenie chorego chłopca z Ochli. Początek biegu o godz. 11.00. Start i meta biegu będą umieszczone przy bramach leśnych Muzeum Etnograficznego w Ochli. Trasa do pokonania to 7 km.  W I Biegu Truskawki udział może wziąć 300 osób.

LUBUSKIE ŚWIĘTO TRUSKAWKI potrwa od godz. 11.00 do 20.30. Organizatorzy poza imprezą sportową przygotowali inne atrakcje, m.in. koncert Majki Jeżowskiej. Więcej informacji na stronie muzeumochla.plRedakcja nie ponosi odpowiedzialności za treść ogłoszeń ani nie zwraca materiałów niezamówionych. Zastrzegamy sobie prawo skracania i adiustacji tekstów oraz ich tytułów.

Na podstawie art. 25 ust.1 pkt 1b prawa autorskiego, wydawca wyraźnie zastrzega, iż dalsze rozpowszechnianie materiałów opublikowanych na portalu internetowym "NewsLubuski.pl" jest zabronione.

Jeżeli widzisz błąd na stronie, napisz do redakcji: NewsLubuski

Właścicielem portalu NewsLubuski.pl jest firma vGs

Media Społecznościowe

Top

stat4u