Wypadek pod Kargową. Jedna osoba trafiła do szpitala

10 październik 2019
Autor: 
Poranny wypadek pod Kargową Fot. OSP Klenica

Poranny wypadek w Karszynie koło Kargowej. Jedna osoba została ranna. Na miejscu interweniował śmigłowiec LPR.

Do wypadku doszło w czwartek rano. Kierowca samochodu osobowego marki Ford Focus jechał drogą z miejscowości Karszyn w kierunku Klenicy. Nagle z niewyjaśnionych przyczyn pojazd wypadł z drogi. Osobówka została mocno zniszczona.

Na miejsce wysłano cztery zastępy straży pożarnej, w tym ochotników z Klenicy i Kargowej. Przybył także patrol policji z zielonogórskiej drogówki oraz śmigłowiec Lotniczego Pogotowia Ratunkowego. W wyniku wypadku ranny kierowca Forda został przetransportowany do szpitala.

Wszystkie okoliczności wypadku ustalają już policjanci.

Redakcja nie ponosi odpowiedzialności za treść ogłoszeń ani nie zwraca materiałów niezamówionych. Zastrzegamy sobie prawo skracania i adiustacji tekstów oraz ich tytułów.

Na podstawie art. 25 ust.1 pkt 1b prawa autorskiego, wydawca wyraźnie zastrzega, iż dalsze rozpowszechnianie materiałów opublikowanych na portalu internetowym "NewsLubuski.pl" jest zabronione.

Jeżeli widzisz błąd na stronie, napisz do redakcji: NewsLubuski

 

Top

stat4u

Strona korzysta z plików cookies i innych technologii automatycznego przechowywania danych do celów statystycznych, realizacji usług i reklamowych. Korzystając z naszego portalu bez zmiany ustawień przeglądarki będą one zapisane w pamięci urządzenia, więcej informacji na temat zarządzania plikami cookies znajdziesz w Polityce prywatności.