Motocyklista uderzył w dzika na DK29 pod Krosnem Odrzańskim. Droga jest zablokowana!

13 październik 2019
Motocyklista uderzył w dzika na DK29 pod Krosnem Odrzańskim. Droga jest zablokowana! Redakcja/Zdjęcie poglądowe

Motocyklista uderzył w przebiegające zwierzę na Drodze Krajowej numer 29 w pobliżu miejscowości Radomicko pod Krosnem Odrzańskim. Na miejscu pracują już służby ratownicze, droga jest zablokowana!

W niedzielę, 13 października, około godziny 20:35 dyżurny operacyjny Stanowiska Kierowania Komendanta Powiatowego PSP w Krośnie Odrzańskim otrzymał zgłoszenie dotyczące wypadku motocyklisty na Drodze Krajowej numer 29 w pobliżu miejscowości Radomicko. Na miejsce zadysponowane zostały 3 zastępy straż pożarnej, Zespół Ratownictwa Medycznego oraz patrole policji.

Motocyklista uderzył w przebiegającego przez drogę dzika, zwierzę uciekło do lasu. Ranny mężczyzna trafił pod opiekę ratowników medycznych. Droga Krajowa numer 29 jest obecnie całkowicie zablokowana.

Ranny motocyklista został przetransportowany do szpitala w Zielonej Górze.

Miłosz Balcerzak

Jesteś na tyle interesujący, na ile głębokie są twoje zainteresowania.

Redakcja nie ponosi odpowiedzialności za treść ogłoszeń ani nie zwraca materiałów niezamówionych. Zastrzegamy sobie prawo skracania i adiustacji tekstów oraz ich tytułów.

Na podstawie art. 25 ust.1 pkt 1b prawa autorskiego, wydawca wyraźnie zastrzega, iż dalsze rozpowszechnianie materiałów opublikowanych na portalu internetowym "NewsLubuski.pl" jest zabronione.

Jeżeli widzisz błąd na stronie, napisz do redakcji: NewsLubuski

 

Top

stat4u

Strona korzysta z plików cookies i innych technologii automatycznego przechowywania danych do celów statystycznych, realizacji usług i reklamowych. Korzystając z naszego portalu bez zmiany ustawień przeglądarki będą one zapisane w pamięci urządzenia, więcej informacji na temat zarządzania plikami cookies znajdziesz w Polityce prywatności.