Tragedia nad jeziorem. Utonął młody mężczyzna, który wypadł z łódki

22 październik 2019
Tragedia nad jeziorem. Utonął młody mężczyzna, który wypadł z łódki Redakcja/Zdjęcie poglądowe

Na jeziorze Bukowieckim położonym ok. 4 km na południe od Międzyrzecza wywróciła się łódź. Do wody wpadły dwie osoby, niestety jedna z nich utonęła.

We wtorek, około godziny 6:16 do międzyrzeckich służb ratowniczych wpłynęło zgłoszenie dotyczące przewróconej łódki na jeziorze Bukowieckim. Na miejsce zadysponowane zostały 4 zastępy straży pożarnej, policja oraz pogotowie. 77-letni mężczyzna o własnych siłach zdążył dopłynąć do brzegu. Mężczyzna był przemęczony oraz wyziębiony, trafił pod opiekę ratowników medycznych.

Przez blisko 4 godziny trwała akcja poszukiwawcza drugiego mężczyzny, który wypadł z łódki do wody. Około godziny 10:20 nurkowie zauważyli oraz wydobyli na brzeg ciało 27-latka, niestety lekarz stwierdził zgon. Na miejscu pracuje międzyrzecka policja, która ustala dokładne przyczyny zdarzenia. 

Miłosz Balcerzak

Jesteś na tyle interesujący, na ile głębokie są twoje zainteresowania.

Redakcja nie ponosi odpowiedzialności za treść ogłoszeń ani nie zwraca materiałów niezamówionych. Zastrzegamy sobie prawo skracania i adiustacji tekstów oraz ich tytułów.

Na podstawie art. 25 ust.1 pkt 1b prawa autorskiego, wydawca wyraźnie zastrzega, iż dalsze rozpowszechnianie materiałów opublikowanych na portalu internetowym "NewsLubuski.pl" jest zabronione.

Jeżeli widzisz błąd na stronie, napisz do redakcji: NewsLubuski

 

Top

stat4u

Strona korzysta z plików cookies i innych technologii automatycznego przechowywania danych do celów statystycznych, realizacji usług i reklamowych. Korzystając z naszego portalu bez zmiany ustawień przeglądarki będą one zapisane w pamięci urządzenia, więcej informacji na temat zarządzania plikami cookies znajdziesz w Polityce prywatności.