Poważny poranny wypadek dwóch pojazdów. Rannych zostało 5 osób!

22 październik 2019
Poważny poranny wypadek dwóch pojazdów. Rannych zostało 5 osób! Gorzowianin.com

We wtorkowy poranek na drodze wojewódzkiej 130 pomiędzy Wysoką a Tarnowem doszło do czołowego zderzenia dwóch samochodów - busa marki fiat i samochodu osobowego marki peugeot. Łącznie pięć osób zostało poszkodowanych i zabranych do szpitala.

Do wypadku doszło we wtorek, 22 października około godz. 8:50 na drodze wojewódzkiej nr 130 pomiędzy Wysoką a Tarnowem. Zderzyły się tam czołowo - bus marki fiat i samochód osobowy marki peugeot. Na miejsce została wysłana policja, pogotowie i straż pożarna.

Według wstępnych ustaleń kobieta kierująca peugeotem jechała od strony Tarnowa w kierunku Wysokiej, na zakręcie tuż przed Wysoką kierująca osobówką z nieustalonych przyczyn zjechała na przeciwległy pas i zderzyła się z prawidłowo jadącym busem od strony Wysokiem. Policjanci wyjaśniają dokładne okoliczności wypadku.

Łącznie pięć osób zostało poszkodowanych i przewiezionych karetkami do szpitala w Gorzowie i Dębnie.

Źródło: Gorzowianin.com

Miłosz Balcerzak

Jesteś na tyle interesujący, na ile głębokie są twoje zainteresowania.

Redakcja nie ponosi odpowiedzialności za treść ogłoszeń ani nie zwraca materiałów niezamówionych. Zastrzegamy sobie prawo skracania i adiustacji tekstów oraz ich tytułów.

Na podstawie art. 25 ust.1 pkt 1b prawa autorskiego, wydawca wyraźnie zastrzega, iż dalsze rozpowszechnianie materiałów opublikowanych na portalu internetowym "NewsLubuski.pl" jest zabronione.

Jeżeli widzisz błąd na stronie, napisz do redakcji: NewsLubuski

 

Top

stat4u

Strona korzysta z plików cookies i innych technologii automatycznego przechowywania danych do celów statystycznych, realizacji usług i reklamowych. Korzystając z naszego portalu bez zmiany ustawień przeglądarki będą one zapisane w pamięci urządzenia, więcej informacji na temat zarządzania plikami cookies znajdziesz w Polityce prywatności.