Groźny wypadek w Gorzowie Wielkopolskim. Pięć osób poszkodowanych (ZDJĘCIA)

24 październik 2019
Autor: 
Wypadek w Gorzowie. Pięć osób poszkodowanych Czytelniczka Paulina

Pięć osób zostało poszkodowanych po wypadku trzech samochodów osobowych na skrzyżowaniu ulic Słowiańskiej i Fredry w Gorzowie Wielkopolskim. Droga jest zablokowana w obu kierunkach.

Do wypadku doszło w czwartkowy wieczór, 24 października, po godzinie 22:10. Ze wstępnych ustaleń policji wynika, że kierowca BMW jechał ulicą Fredy i skręcił w ul. Słowiańską, gdzie czołowo zderzył się z Oplem jadącym w kierunku ul. Roosevelta. Osobowe BMW odbiło się od pojazdu i przeleciało na przeciwległe pasy ruchu wprost na Mazdę.

Na miejsce wysłano dwa zastępy straży pożarnej oraz trzy zespoły pogotowia. W wyniku wypadku pięć osób zostało poszkodowanych. To trzy kobiety oraz dwóch mężczyzn w wieku 20-30 lat.

Ulica Słowiańska jest zablokowana w obu kierunkach. Policjanci z gorzowskiej drogówki, którzy przybyli na miejsce ustalają już wszystkie okoliczności tego zdarzenia.

Fot. Czytelnicy - Agnieszka, Maksym, Paulina

Redakcja nie ponosi odpowiedzialności za treść ogłoszeń ani nie zwraca materiałów niezamówionych. Zastrzegamy sobie prawo skracania i adiustacji tekstów oraz ich tytułów.

Na podstawie art. 25 ust.1 pkt 1b prawa autorskiego, wydawca wyraźnie zastrzega, iż dalsze rozpowszechnianie materiałów opublikowanych na portalu internetowym "NewsLubuski.pl" jest zabronione.

Jeżeli widzisz błąd na stronie, napisz do redakcji: NewsLubuski

Właścicielem portalu NewsLubuski.pl jest vGs Produkcje Filmowe i Telewizyjne

 

Top

stat4u