Błyskawicznie zatrzymany

16 czerwiec 2016
Autor: 

Kilkadziesiąt minut wystarczyło świebodzińskim policjantom do ustalenia i zatrzymania osoby podejrzewanej o kradzież motoroweru i włamanie do samochodu. Zarówno skuter jak i skradzione z auta radio zostały odzyskane. Zatrzymanemu grozi od roku do 10 lat pozbawienia wolności.

Kilka minut po godzinie 6 we wtorek (14.06) dyżurny świebodzińskiej policji otrzymał zgłoszenie o kradzieży motoroweru z posesji przy ul. Kościuszki w Świebodzinie. Policjanci skierowani na miejsce zdarzenia przeprowadzili szereg ustaleń, które znacznie przyczyniły się do wytypowania osoby podejrzewanej o tą kradzież. W między czasie do policjantów, podeszła kobieta, która zgłosiła włamanie do zaparkowanego nieopodal samochodu. Jak ustalili policjanci złodziej ukradł z pojazdu radioodtwarzacz. Chwile później, po zebraniu wszystkich niezbędnych informacji, mundurowi wytypowali osobę podejrzewaną o dokonanie obu kradzieży. Gdy funkcjonariusze stanęli w drzwiach mieszkania 19-letniego mężczyzny ten od razu przyznał się do obu czynów i wskazał im miejsce gdzie znajdował się skuter oraz skradzione z samochodu radio. Warte ponad 1300 złotych przedmioty zostały zabezpieczone, natomiast 19-latek trafił do policyjnego aresztu. Za kradzież z włamaniem grozi mu od roku do 10 lat pozbawienia wolności.

KWP Gorzów Wlkp.

Redakcja nie ponosi odpowiedzialności za treść ogłoszeń ani nie zwraca materiałów niezamówionych. Zastrzegamy sobie prawo skracania i adiustacji tekstów oraz ich tytułów.

Na podstawie art. 25 ust.1 pkt 1b prawa autorskiego, wydawca wyraźnie zastrzega, iż dalsze rozpowszechnianie materiałów opublikowanych na portalu internetowym "NewsLubuski.pl" jest zabronione.

Jeżeli widzisz błąd na stronie, napisz do redakcji: NewsLubuski

 

Top

stat4u

Strona korzysta z plików cookies i innych technologii automatycznego przechowywania danych do celów statystycznych, realizacji usług i reklamowych. Korzystając z naszego portalu bez zmiany ustawień przeglądarki będą one zapisane w pamięci urządzenia, więcej informacji na temat zarządzania plikami cookies znajdziesz w Polityce prywatności.