Policja poszukuje świadków wypadku drogowego

06 listopad 2019
Policja poszukuje świadków wypadku drogowego gorzowianin.com
W Wydziale Dochodzeniowo-Śledczym Komendy Miejskiej Policji w Gorzowie Wlkp. prowadzone jest postępowanie w sprawie wypadku drogowego, do którego doszło na osiedlu Bermudy w Wawrowie.
W jego wyniku jeden z kierowców poniósł śmierć. Funkcjonariusze poszukują świadków tego zdarzenia.

Gorzowscy śledczy prowadzą postępowanie dotyczące wypadku, do którego doszło 1 listopada o godz. 17 na os. Bermudy w Wawrowie. Kierowca vw sharana prawdopodobnie nie dostosował prędkości do panujących warunków na drodze, najechał na wysepkę i stracił panowanie nad pojazdem. Skutkiem tego było zderzenie z jadącym z naprzeciwka volvo i śmierć 26-letniego kierowcy vw.

Funkcjonariusze poszukują świadków tego zdarzenia. Mogą oni zgłosić się do śledczych w Komendzie Miejskiej Policji w Gorzowie Wlkp. przy ul. Wyszyńskiego 122 lub skontaktować się z prowadzącym sprawę – nr tel. 95 738 20 78.

Katarzyna Mayer Bzowa

Nieważne, czego pragniesz - na świecie jest na to miejsce ...

Redakcja nie ponosi odpowiedzialności za treść ogłoszeń ani nie zwraca materiałów niezamówionych. Zastrzegamy sobie prawo skracania i adiustacji tekstów oraz ich tytułów.

Na podstawie art. 25 ust.1 pkt 1b prawa autorskiego, wydawca wyraźnie zastrzega, iż dalsze rozpowszechnianie materiałów opublikowanych na portalu internetowym "NewsLubuski.pl" jest zabronione.

Jeżeli widzisz błąd na stronie, napisz do redakcji: NewsLubuski

 

Top

stat4u

Strona korzysta z plików cookies i innych technologii automatycznego przechowywania danych do celów statystycznych, realizacji usług i reklamowych. Korzystając z naszego portalu bez zmiany ustawień przeglądarki będą one zapisane w pamięci urządzenia, więcej informacji na temat zarządzania plikami cookies znajdziesz w Polityce prywatności.