Tytuł "Symbol 2019" dla Centrum Energetyki Odnawialnej UZ

06 listopad 2019
Autor: 
Tytuł "Symbol 2019" dla Centrum Energetyki Odnawialnej UZ Centrum Energetyki Odnawialnej UZ

Decyzją Kapituły Programu Symbol, Centrum Energetyki Odnawialnej UZ w Sulechowie dostało tytuł Symbol Synergii Nauki i Biznesu 2019.

Symbol 2019, to ogólnopolski medialny program promocyjny prowadzony od 9 lat przez redakcję „Monitora Rynkowego”, niezależnego dodatku dystrybuowanego wraz z „Dziennikiem Gazetą Prawną” i „Monitora Biznesu”, niezależnego dodatku dystrybuowanego wraz z „Rzeczpospolitą”.

"Symbole" są wyrazem docenienia dotychczasowych działań i osiągnięć. Honorują firmy i instytucje, których marka stała się reprezentatywna i tożsama z działalnością całej branży oraz wyróżniające się jakością zarządzania i działania. Celem programu jest także umożliwienie zaawansowanej formy promocji firm i instytucji z różnych gałęzi gospodarki i sfery społecznej przez pokazanie na forum ogólnopolskim ich osiągnięć i perspektyw w największych i najpoważniejszych w Polsce dziennikach: „Rzeczpospolitej” i „Dzienniku Gazecie Prawnej”.

W liście gratulacyjnym przekazanym Centrum Energetyki Odnawialnej przewodniczący Kapituły Nagrody napisał:

Dzięki udziałowi w programie Symbol wiele firm i instytucji potwierdziło swoją najwyższą jakość, ugruntowało swój wizerunek i nawiązało wiele kontaktów biznesowych. Od lat staramy się wśród Laureatów budować dobre relacje, poczucie wspólnoty i niewątpliwej dumy z przynależności do grona najlepszych podmiotów w Polsce. Niezmiernie cieszymy się, że także i Państwo są częścią tej rodziny. Serdecznie gratulujemy! 

Centrum Energetyki Odnawialnej (CEO) jest ośrodkiem badawczo-rozwojowym, działającym przy Uniwersytecie Zielonogórskim. Główne obszary funkcjonowania CEO skupiają się wokół prac badawczo – rozwojowych prowadzonych w zakresie energetyki odnawialnej zarówno w obszarze energii elektrycznej jak i cieplnej, a także mikrokogeneracjii trigeneracji energii.

W powyższym zakresie CEO dysponuje następującymi laboratoriami:

 Laboratorium technologii cieplnej,

 Laboratorium technologii elektroenergetycznych,

 Laboratorium efektywności energetycznej,

 Laboratorium wielkości energetycznych,

 Laboratorium przetwarzania energii elektrycznej.

Szeroko rozwinięta i bogato wyposażona baza laboratoryjna pozwala również na realizację usług szkoleniowych w zakresie źródeł energetyki odnawialnej, automatyki systemów energetycznych oraz tworzenia systemów wizualizacji i monitorowania.

Dzięki wykorzystaniu kadry naukowej PWSZ w Sulechowie, CEO oferuje także szeroki zakres usług doradczo-konsultacyjnych dla nowo tworzonych systemów z zakresu energetyki odnawialnej, mikrokogeneracji i mikrotrigeneracji, konfiguracji systemów ciepłowniczych i energetycznych dopasowanych do potrzeb klienta indywidualnego instytucjonalnego, systemów pomiarowych oraz systemów automatyki przemysłowej. Centrum stanowi również bazę laboratoryjną dla przedsiębiorstw, które nie posiadają własnego zaplecza, dając możliwość rozwoju kadry, zwiększenia stopnia zaawansowania oferowanych produktów.

We wszelkich obszarach funkcjonowania Centrum Energetyki Odnawialnej oferuje możliwość współpracy z wykorzystaniem pomocy de-minimis.

list gratulacyjny

KMB

 
Nieważne, czego pragniesz - na świecie jest na to miejsce ...

Redakcja nie ponosi odpowiedzialności za treść ogłoszeń ani nie zwraca materiałów niezamówionych. Zastrzegamy sobie prawo skracania i adiustacji tekstów oraz ich tytułów.

Na podstawie art. 25 ust.1 pkt 1b prawa autorskiego, wydawca wyraźnie zastrzega, iż dalsze rozpowszechnianie materiałów opublikowanych na portalu internetowym "NewsLubuski.pl" jest zabronione.

Jeżeli widzisz błąd na stronie, napisz do redakcji: NewsLubuski

Właścicielem portalu NewsLubuski.pl jest vGs Produkcje Filmowe i Telewizyjne

 

Top

stat4u