Włamał się do firmy i ukradł sejf z pieniędzmi. Łupem nie nacieszył się długo (ZDJĘCIA)

08 listopad 2019
Autor: 
Włamał się do firmy i ukradł sejf z pieniędzmi KWP Gorzów Wlkp.

Gorzowscy kryminalni zatrzymali 26-letniego pracownika, który włamał się do firmy, skąd ukradł sejf z pieniędzmi. Śledczy znaleźli w mieszkaniu mężczyzny około 7 tysięcy złotych oraz narkotyki.

Na początku listopada do policjantów z Komisariatu I Policji w Gorzowie Wielkopolskim zgłosił się właściciel jednej z firm. Przedsiębiorca poinformował, że gdy rano pojawił się w pracy, zauważył, iż w jego pomieszczeniu brakuje sejfu z pieniędzmi. Sprawą zajęli się funkcjonariusze kryminalni.

- Szereg czynności operacyjno-śledczych pozwolił w krótkim czasie na wytypowanie podejrzanego. Okazało się, że jest to 26-letni pracownik tej firmy. Mężczyzna ukrywał się w wynajmowanym mieszkaniu, licząc, że nikt go tam nie znajdzie. W momencie zatrzymania był kompletnie zaskoczony - relacjonuje podkom. Marzena Śpiewak z zespołu prasowego Lubuskiej Policji.

Kryminalni zabezpieczyli w mieszkaniu skradzione pieniądze w kwocie około 7 tysięcy złotych oraz środki odurzające. 26-latek został przewieziony do policyjnego aresztu, gdzie spędził noc. - Niebawem usłyszy zarzuty prawdopodobnie dotyczące kradzieży z włamaniem oraz posiadania środków odurzających. Grozi mu kara do 10 lat pozbawienia wolności - dodaje podkom. Śpiewak.

Redakcja nie ponosi odpowiedzialności za treść ogłoszeń ani nie zwraca materiałów niezamówionych. Zastrzegamy sobie prawo skracania i adiustacji tekstów oraz ich tytułów.

Na podstawie art. 25 ust.1 pkt 1b prawa autorskiego, wydawca wyraźnie zastrzega, iż dalsze rozpowszechnianie materiałów opublikowanych na portalu internetowym "NewsLubuski.pl" jest zabronione.

Jeżeli widzisz błąd na stronie, napisz do redakcji: NewsLubuski

Właścicielem portalu NewsLubuski.pl jest firma vGs

Media Społecznościowe

Top

stat4u