Osobówka z impetem uderzyła w krowę na krajowej "29". "To już standard" (ZDJĘCIA)

08 listopad 2019
Autor: 
Osobówka uderzyła w krowę koło Uradu. "To już standard" Fot. OSP Cybinka

Groźnie skończyło się wieczorne spotkanie Hyundaia z krową na drodze krajowej nr 29. W pobliżu Uradu samochód uderzył w zwierzę przebiegające przez jezdnię. Kierowca został przetransportowany do szpitala, natomiast krowa nie przeżyła zdarzenia.

Do groźnie wyglądającego zdarzenia doszło w piątek, 8 listopada, około godziny 18:00. Ze wstępnych ustaleń wynika, że kierowca samochodu marki Hyundai jechał krajową "29" w kierunku Słubic. Nagle w pobliżu miejscowości Urad przed maskę wybiegło mu stado krów. Mężczyźnie nie udało się ich wyminąć i czołowo uderzył w jedną z nich. Uderzenie było bardzo silne.

Na miejsce wysłano dwa zastępy straży pożarnej ze Słubic i ochotników z Cybinki. Przybył również zespół pogotowia oraz patrol policji. Poszkodowany kierowca został przetransportowany do szpitala, gdzie przejdzie szczegółowe badania. Wiadomo, że jego życiu nie zagraża niebezpieczeństwo.

Bliskie spotkanie z samochodem zakończyło się dla krowy śmiercią. Jak informują kierowcy, do niemalże identycznych incydentów dochodzi tutaj cały czas. Ostatnie zdarzenie miało miejsce pod koniec sierpnia, o czym informowaliśmy na naszym portalu.

Ciągle powtarzające się sytuacje denerwują pobliskich mieszkańców, którzy sądzą, że zwierzęta uciekają prawdopodobnie z zagrody w Maczkowie. - Ostatnio o 3:00 wyszły mi na drogę. Było to zgłaszane na policję, ale oczywiście nikt nic z tym nie zrobił - relacjonuje Pan Rafał z Cybinki. - Właściciel powinien odpowiedzieć za to wszystko - podkreśla Pan Krzysztof.Redakcja nie ponosi odpowiedzialności za treść ogłoszeń ani nie zwraca materiałów niezamówionych. Zastrzegamy sobie prawo skracania i adiustacji tekstów oraz ich tytułów.

Na podstawie art. 25 ust.1 pkt 1b prawa autorskiego, wydawca wyraźnie zastrzega, iż dalsze rozpowszechnianie materiałów opublikowanych na portalu internetowym "NewsLubuski.pl" jest zabronione.

Jeżeli widzisz błąd na stronie, napisz do redakcji: NewsLubuski

Właścicielem portalu NewsLubuski.pl jest firma vGs

Media Społecznościowe

Top

stat4u