Śmiertelne potrącenie na pasach w Kargowej. Ratownicy długo walczyli o życie kobiety

12 listopad 2019
Śmiertelne potrącenie na pasach w Kargowej. Ratownicy długo walczyli o życie kobiety OSP Kargowa

Samochód osobowy śmiertelnie potrącił 82-letnią kobietę na pasach w Kargowej. Ratownicy blisko godzinę walczyli o życie pieszej, niestety nie udało się jej uratować. Droga jest zablokowana.

We wtorek, 12 listopada, około godziny 17 do służb ratowniczych powiatu zielonogórskiego wpłynęło zgłoszenie dotyczące potrącenia kobiety na pasach w Kargowej. Do potrącenia doszło na głównej ulicy Sulechowskiej biegnącej w ciągu Drogi Krajowej numer 32. Jak ustalił portal NewsLubuski.pl, kobieta praktycznie schodziła już z jezdni, gdy została potrącona przez kierującego pojazdem marki Dacia. Kierowca jechał z Sulechowa w kierunku Wolsztyna.

Wezwane na miejsce służby ratownicze błyskawicznie przystąpiły do akcji. Ratownicy wspólnie z lekarzem rozpoczęli resuscytację krążeniowo-oddechową, działania mające na celu przywrócenie akcji serca trwały blisko godzinę. Niestety mimo wysiłku ratowników oraz lekarza życia 82-letniej kobiety nie udało się uratować. 

Droga w miejscu wypadku jest całkowicie zablokowana, nie wiadomo jak długo potrwają utrudnienia.

Miłosz Balcerzak

Jesteś na tyle interesujący, na ile głębokie są twoje zainteresowania.

Redakcja nie ponosi odpowiedzialności za treść ogłoszeń ani nie zwraca materiałów niezamówionych. Zastrzegamy sobie prawo skracania i adiustacji tekstów oraz ich tytułów.

Na podstawie art. 25 ust.1 pkt 1b prawa autorskiego, wydawca wyraźnie zastrzega, iż dalsze rozpowszechnianie materiałów opublikowanych na portalu internetowym "NewsLubuski.pl" jest zabronione.

Jeżeli widzisz błąd na stronie, napisz do redakcji: NewsLubuski

 

Top

stat4u

Strona korzysta z plików cookies i innych technologii automatycznego przechowywania danych do celów statystycznych, realizacji usług i reklamowych. Korzystając z naszego portalu bez zmiany ustawień przeglądarki będą one zapisane w pamięci urządzenia, więcej informacji na temat zarządzania plikami cookies znajdziesz w Polityce prywatności.