Ewakuacja przedszkola w Zielonej Górze. Z budynku ulatnia się gaz!

18 listopad 2019
Redakcja/Zdjęcie poglądowe

W zielonogórskiej Raculi trwa ewakuacja przedszkola, gdyż z budynku ulatnia się gaz. Na miejscu pracują 4 zastępy straży pożarnej. 

W poniedziałek, 18 listopada, około godziny 12 do oficera dyżurnego Stanowiska Kierowania Komendanta Miejskiego PSP w Zielonej Górze wpłynęło zgłoszenie dotyczące ulatniającego się gazu w przedszkolu w Raculi. Na miejsce zadysponowano łącznie 4 zastępy straży pożarnej. Gaz ulatniał się przy zaworze głównym.

Z budynku ewakuowano 70 dzieci oraz cały personel, strażacy wyznaczyli strefę niebezpieczną. Na miejscu pracuje równie pogotowie gazowe. Sytuacja jest pod kontrolą, nikomu nic poważnego się nie stało. 

 

Redakcja nie ponosi odpowiedzialności za treść ogłoszeń ani nie zwraca materiałów niezamówionych. Zastrzegamy sobie prawo skracania i adiustacji tekstów oraz ich tytułów.

Na podstawie art. 25 ust.1 pkt 1b prawa autorskiego, wydawca wyraźnie zastrzega, iż dalsze rozpowszechnianie materiałów opublikowanych na portalu internetowym "NewsLubuski.pl" jest zabronione.

Jeżeli widzisz błąd na stronie, napisz do redakcji: NewsLubuski

Właścicielem portalu NewsLubuski.pl jest vGs Produkcje Filmowe i Telewizyjne

 

Top

stat4u