Zderzenie dwóch osobówek na trasie S3. Droga jest zablokowana!

01 grudzień 2019
Autor: 
Zderzenie dwóch osobówek na trasie S3. Droga jest zablokowana! Redakcja/Zdjęcie poglądowe

Dwa samochody osobowe zderzyły się na trasie S3 na wysokości Rosina. Droga w kierunku Zielonej Góry jest zablokowana. Na miejscu pracują służby.

W niedzielę, 1 grudnia, około godziny 16 doszło do zderzenia dwóch samochodów osobowych na 164 kilometrze trasy S3 w kierunku Zielonej Góry. Na miejscu pracują służby ratownicze, ruch w kierunku Sulechowa jest obecnie zablokowany. Nie wiadomo jak długo potrwają utrudnienia. Jak ustalił portal NewsLubuski.pl w zdarzeniu nikomu nic się nie stało. Na miejscu pracują już świebodzińscy policjanci. 

Wszystko wskazuje na to, że zdarzenie zostanie zakwalifikowane jako kolizja drogowa.

Bądź na bieżąco z sytuacją w Twoim regionie! Zapisz się do bezpłatnego systemu powiadamiania na platformie messenger. Kliknij tutaj!

MB

 
Jesteś na tyle interesujący, na ile głębokie są twoje zainteresowania.Redakcja nie ponosi odpowiedzialności za treść ogłoszeń ani nie zwraca materiałów niezamówionych. Zastrzegamy sobie prawo skracania i adiustacji tekstów oraz ich tytułów.

Na podstawie art. 25 ust.1 pkt 1b prawa autorskiego, wydawca wyraźnie zastrzega, iż dalsze rozpowszechnianie materiałów opublikowanych na portalu internetowym "NewsLubuski.pl" jest zabronione.

Jeżeli widzisz błąd na stronie, napisz do redakcji: NewsLubuski

Właścicielem portalu NewsLubuski.pl jest firma vGs

Media Społecznościowe

Top

stat4u