Aż trzy nowe stacje kontroli pojazdów ciężarowych w Lubuskiem!

01 grudzień 2019
Autor: 
Aż trzy nowe stacje kontroli pojazdów ciężarowych w Lubuskiem! Redakcja

Aż trzy nowe miejsca do kontroli i ważenia pojazdów powstają w województwie lubuskim. GDDKiA wydało na ten cel blisko 2,5 miliona złotych!

Miejsca do kontroli i ważenia pojazdów powstają obecnie przy Drodze Krajowej numer 24 w miejscowości Wierzbno, Drodze Krajowej numer 32 w miejscowości Połupin oraz Drodze Krajowej numer 29 w miejscowości Urad. Koszt łączny wykonania wszystkich trzech obiektów opiewa na blisko 2,5 miliona złotych. 

Zakres inwestycji na DK 24 obejmuje budowę zatoki do ważenia pojazdów - strona lewa w km 32,4 oraz parkingu z miejscem do ważenia pojazdów - strona prawa w km 31,6 przy drodze krajowej nr 24. Stanowisko do ważenia samochodów ma szerokość 3,5 m a długość 40,0 m. W połowie długości zaprojektowano miejsce dla wagi.

Zakres inwestycji na DK 32 obejmuje remont istniejącego odcinka drogi o długości 455 metrów. W ciągu odcinka remontowanej drogi przewidziano wykonanie miejsca do ważenia i kontroli pojazdów. Wzdłuż miejsca do ważenia przewidziano pas ruchu przeznaczony dla przejazdu pojazdów po kontroli. Dodatkowo w centralnej części stanowiska do ważenia przewidziano zatokę dla pojazdu WITD o szerokości 3,50 m i długości 12,0 m.

Zakres inwestycji na DK 29 obejmuje budowę zatoki do ważenia pojazdów. Początek projektowanej zatoki ustalono w km 8,7 a jej koniec w km 8,8 - długość projektowanej zatoki łącznie z wyokrągleniami wynosi 117,40 m. Długość stanowiska do ważenia samochodów ciężarowych na długość 40,00 m a szerokość 3,50 m.

MB

 
Jesteś na tyle interesujący, na ile głębokie są twoje zainteresowania.Redakcja nie ponosi odpowiedzialności za treść ogłoszeń ani nie zwraca materiałów niezamówionych. Zastrzegamy sobie prawo skracania i adiustacji tekstów oraz ich tytułów.

Na podstawie art. 25 ust.1 pkt 1b prawa autorskiego, wydawca wyraźnie zastrzega, iż dalsze rozpowszechnianie materiałów opublikowanych na portalu internetowym "NewsLubuski.pl" jest zabronione.

Jeżeli widzisz błąd na stronie, napisz do redakcji: NewsLubuski

Właścicielem portalu NewsLubuski.pl jest firma vGs

 

Top

stat4u