Wypadek na A2. Kierowcy nie stworzyli korytarza życia, straż pożarna nie mogła dojechać... (FILM)

08 grudzień 2019
Autor: 
Wypadek na A2. Kierowcy nie stworzyli korytarza życia, straż pożarna nie mogła dojechać... OSP KSRG Lutol Suchy

Kolejny raz służby ratownicze miały problem z dotarciem na miejsce wypadku, ponieważ kierowcy nie stworzyli korytarza życia. Film z dojazdu do wypadku nagrali druhowie z OSP Lutol Suchy.

W sobotę, 7 grudnia, około godziny 16 na autostradzie A2 doszło do wypadku samochodu osobowego z ciężarówką. Kierujący Volkswagenem uderzył w tył naczepy ciężarówki, na miejsce wysłano 8 zastępów straży pożarnej, pogotowie ratunkowe oraz patrole policji. Druhowie z OSP Lutol Suchy nagrali film z dojazdu na miejsce zdarzenia. Kierowcy nie utworzyli korytarza życia, blokując tym samym przejazd służby.

W wyniku zdarzenia jedna osoba została poszkodowana i przetransportowana do szpitala na dalsze badania. Przypomnijmy, że tworzenie korytarza życia jest od 6 grudnia br. obowiązkiem każdego kierowcy.

Bądź na bieżąco z sytuacją w Twoim regionie! Zapisz się do bezpłatnego systemu powiadamiania na platformie messenger! Kliknij tutaj i zapisz się!

MB

 
Jesteś na tyle interesujący, na ile głębokie są twoje zainteresowania.

Redakcja nie ponosi odpowiedzialności za treść ogłoszeń ani nie zwraca materiałów niezamówionych. Zastrzegamy sobie prawo skracania i adiustacji tekstów oraz ich tytułów.

Na podstawie art. 25 ust.1 pkt 1b prawa autorskiego, wydawca wyraźnie zastrzega, iż dalsze rozpowszechnianie materiałów opublikowanych na portalu internetowym "NewsLubuski.pl" jest zabronione.

Jeżeli widzisz błąd na stronie, napisz do redakcji: NewsLubuski

Właścicielem portalu NewsLubuski.pl jest firma vGs

 

Top

stat4u