Butla z gazem płonęła w mieszkaniu. Groźny pożar w Dzietrzychowicach (ZDJĘCIA)

08 grudzień 2019
Autor: 
Butla z gazem płonęła w mieszkaniu Fot. OSP Brzeźnica

Groźny pożar w Dzietrzychowicach. W mieszkaniu płonęła butla z gazem. Na szczęście sytuacja została szybko opanowana.

Zgłoszenie o pożarze wpłynęło do żagańskich strażaków w sobotę, 7 grudnia, około godziny 14:50. W jednym z mieszkań w Dzietrzychowicach paliła się butla z gazem. Sytuacja była o tyle niebezpieczna, że butla w każdej chwili mogła eksplodować.

Do akcji wysłano zastępy strażaków zawodowych z Żagania i Szprotawy. Przybyli także miejscowi ochotnicy oraz druhowie z OSP Brzeźnica. Pojawili się także policjanci oraz gazownicy.

Na szczęście strażacy szybko poradzili sobie z zagrożeniem. Płomienie zostały ugaszone, natomiast butla odpowiednio zabezpieczona. Dokładna przyczyna pożaru nie jest znana. Wszystko ustali policja.

Redakcja nie ponosi odpowiedzialności za treść ogłoszeń ani nie zwraca materiałów niezamówionych. Zastrzegamy sobie prawo skracania i adiustacji tekstów oraz ich tytułów.

Na podstawie art. 25 ust.1 pkt 1b prawa autorskiego, wydawca wyraźnie zastrzega, iż dalsze rozpowszechnianie materiałów opublikowanych na portalu internetowym "NewsLubuski.pl" jest zabronione.

Jeżeli widzisz błąd na stronie, napisz do redakcji: NewsLubuski

 

Top

stat4u

Strona korzysta z plików cookies i innych technologii automatycznego przechowywania danych do celów statystycznych, realizacji usług i reklamowych. Korzystając z naszego portalu bez zmiany ustawień przeglądarki będą one zapisane w pamięci urządzenia, więcej informacji na temat zarządzania plikami cookies znajdziesz w Polityce prywatności.