Wypadek na S3. Karetka zderzyła się z busem. Dwie osoby poszkodowane

15 grudzień 2019
Autor: 
Wypadek na S3. Karetka zderzyła się z busem Redakcja/archiwum

Wieczorny wypadek na trasie S3 koło Gorzowa Wielkopolskiego. Karetka pogotowia zderzyła się z busem. Do szpitala trafiły dwie osoby. To ratownik medyczny oraz transportowany pacjent.

Informacja o zdarzeniu wypłynęła do gorzowskich służb w sobotę, 15 grudnia, po godzinie 22:00. Podstawowy Zespół Ratownictwa Medycznego ze Skwierzyny był w drodze do Gorzowa Wielkopolskiego. Na trasie S3 na wysokości miejscowości Brzozowiec w tył karetki stojącej na sygnałach na pasie awaryjnym uderzył kierowca busa marki Volkswagen.

Na miejsce zadysponowano zastęp straży pożarnej z Gorzowa Wielkopolskiego oraz ochotników z Deszczna. Przybył także patrol policji z gorzowskiej drogówki oraz dwa inne zespoły pogotowia.

- W wyniku zdarzenia do szpitala przetransportowano dwie osoby. To ratownik medyczny oraz pacjent, który był transportowany ambulansem biorącym udział w wypadku - mówi dyżurny Wojewódzkiego Stanowiska Koordynacji Ratownictwa KW PSP w Gorzowie Wielkopolskim.

Dokładne okoliczności zdarzenia ustalają już policjanci.

Redakcja nie ponosi odpowiedzialności za treść ogłoszeń ani nie zwraca materiałów niezamówionych. Zastrzegamy sobie prawo skracania i adiustacji tekstów oraz ich tytułów.

Na podstawie art. 25 ust.1 pkt 1b prawa autorskiego, wydawca wyraźnie zastrzega, iż dalsze rozpowszechnianie materiałów opublikowanych na portalu internetowym "NewsLubuski.pl" jest zabronione.

Jeżeli widzisz błąd na stronie, napisz do redakcji: NewsLubuski

Właścicielem portalu NewsLubuski.pl jest firma vGs

Media Społecznościowe

Top

stat4u