Policja podsumowała sylwestrową noc. Zatrzymano 7 pijanych kierowców

01 styczeń 2020
Autor: 
Policja podsumowała sylwestrową noc. Zatrzymano 7 pijanych kierowców Lubuska Policja

Podczas ostatniego dnia 2019 roku i z początkiem Nowego Roku w województwie lubuskim nie doszło do żadnego wypadku drogowego, a plenerowe imprezy sylwestrowe odbyły się spokojnie, bez poważniejszych zdarzeń.

W sylwestrową noc kiedy większość mieszkańców województwa lubuskiego świętowała nadejście Nowego Roku, o bezpieczeństwo troszczyło się kilkuset policjantów. Zaangażowanie i ciężka praca funkcjonariuszy pozwoliły, aby ta wyjątkowa noc minęła spokojnie i bezpiecznie. Mundurowi na terenie całego województwa zabezpieczali imprezy plenerowe oraz zapewniali bezpieczeństwo w ruchu drogowym. Zaangażowanie policjantów oraz odpowiedzialne zachowanie mieszkańców przyczyniło się do tego, że na ulicach podczas sylwestrowych zabaw było bezpiecznie, a na drogach nie doszło do żadnego wypadku drogowego. Tu należy pochwalić także kierowców, którzy po lubuskich trasach przemieszczali się spokojnie, nie naciskając zbyt mocno na pedał gazu.

Niestety, w ostatni dzień minionego roku i z początkiem Nowego Roku nie obyło się bez osób, które zdecydowały się wsiąść za kierownicę pojazdu po alkoholu. Policjanci podczas prowadzonych działań zatrzymali 7 nietrzeźwych kierujących, którzy za swoje nieodpowiedzialne i niebezpieczne zachowanie stracili prawo jazdy i odpowiedzą przed sądem.

Źródło: sierż. szt. Mateusz Sławek, Zespół Prasowy KWP w Gorzowie Wlkp.

MB

 
Jesteś na tyle interesujący, na ile głębokie są twoje zainteresowania.

Redakcja nie ponosi odpowiedzialności za treść ogłoszeń ani nie zwraca materiałów niezamówionych. Zastrzegamy sobie prawo skracania i adiustacji tekstów oraz ich tytułów.

Na podstawie art. 25 ust.1 pkt 1b prawa autorskiego, wydawca wyraźnie zastrzega, iż dalsze rozpowszechnianie materiałów opublikowanych na portalu internetowym "NewsLubuski.pl" jest zabronione.

Jeżeli widzisz błąd na stronie, napisz do redakcji: NewsLubuski

Właścicielem portalu NewsLubuski.pl jest firma vGs

Media Społecznościowe

Top

stat4u