Wypadek na DK31 koło Słubic. Dwie osoby ranne. Droga zablokowana

02 styczeń 2020
Autor: 
Wypadek na DK31 koło Słubic. Dwie osoby ranne Redakcja/archiwum

Dwie osoby trafiły do szpitala po wypadku na wysokości Lisowa koło Słubic. Droga krajowa nr 31 jest zablokowana, wprowadzono objazdy.

Do wypadku doszło w czwartek, 2 stycznia, po godzinie 18:00. Na 180-kilometrze drogi krajowej nr 31 na wysokości Lisowa zderzyły się dwa samochody osobowe.

Na miejsce wysłano służby ratownicze. - W wyniku zdarzenia poszkodowane zostały dwie osoby - informuje Wojewódzkie Stanowisko Koordynacji Ratownictwa KW PSP w Gorzowie Wielkopolskim. Wiadomo, że obrażenia nie zagrażają ich życiu.

Droga w miejscu wypadku jest zablokowana. Wyznaczono objazdy przez miejscowość Kowalów. Kierowcy muszą liczyć się z utrudnieniami nawet do godziny 21:00.

Przeczytaj też: Wypadek pod Kargową. Dachowała ciężarówka. Ranny kierowca (ZDJĘCIA)Redakcja nie ponosi odpowiedzialności za treść ogłoszeń ani nie zwraca materiałów niezamówionych. Zastrzegamy sobie prawo skracania i adiustacji tekstów oraz ich tytułów.

Na podstawie art. 25 ust.1 pkt 1b prawa autorskiego, wydawca wyraźnie zastrzega, iż dalsze rozpowszechnianie materiałów opublikowanych na portalu internetowym "NewsLubuski.pl" jest zabronione.

Jeżeli widzisz błąd na stronie, napisz do redakcji: NewsLubuski

Właścicielem portalu NewsLubuski.pl jest firma vGs

Media Społecznościowe

Top

stat4u