Pościg ulicami Zielonej Góry. Auto wjechało w latarnię, uciekinierzy porzucili pojazd (ZDJĘCIA)

02 styczeń 2020
Autor: 
Pościg ulicami Zielonej Góry. Uciekinierzy porzucili pojazd Redakcja

Policyjny pościg w Zielonej Górze. Mundurowi ścigali osobowe Audi A4. W środku znajdował się 21-latek i kobieta w szóstym miesiącu ciąży.

Do zdarzenia doszło po godzinie 19:30. - Policjanci z Samodzielnego Pododdziału Prewencji Policji na ulicy Wrocławskiej próbowali zatrzymać do kontroli kierującego samochodem osobowym marki Audi A4. Ten postanowił jednak uciekać - mówi podinsp. Małgorzata Stanisławska, rzecznik zielonogórskiej policji.

O wszystkim natychmiast poinformowano pobliskie patrole. Do akcji sukcesywnie dołączali funkcjonariusze z różnych wydziałów. Nagle kierowca nie opanował pojazdu i na wysokości osiedla Pomorskiego ściął latarnię oraz uderzył w znak drogowy.

Osoby jadące Audi tuż po zderzeniu próbowały uciekać. Zaraz za nimi ruszyli policjanci, którym udało się zatrzymać pasażerkę osobówki. To kobieta w szóstym miesiącu ciąży. Po chwili funkcjonariusze zatrzymali jeszcze 21-letniego mężczyznę. - Zatrzymany twierdzi, że to nie on kierował samochodem - dodaje podinsp. Stanisławska.

Na Szosie Kisielińskiej ruch odbywa się wahadłowo. Policjanci nieustannie prowadzą tam swoje czynności. Przybył także zespół pogotowia, który profilaktycznie przetransportował do szpitala pasażerkę osobówki.

Nowe fakty w sprawie pościgu: Pościg w Zielonej Górze. Mężczyzna był pod wpływem amfetaminy i marihuany (ZDJĘCIA)Redakcja nie ponosi odpowiedzialności za treść ogłoszeń ani nie zwraca materiałów niezamówionych. Zastrzegamy sobie prawo skracania i adiustacji tekstów oraz ich tytułów.

Na podstawie art. 25 ust.1 pkt 1b prawa autorskiego, wydawca wyraźnie zastrzega, iż dalsze rozpowszechnianie materiałów opublikowanych na portalu internetowym "NewsLubuski.pl" jest zabronione.

Jeżeli widzisz błąd na stronie, napisz do redakcji: NewsLubuski

Właścicielem portalu NewsLubuski.pl jest firma vGs

Media Społecznościowe

Top

stat4u