Mężczyzna dźgnięty nożem w Zielonej Górze

12 styczeń 2020
Mężczyzna dźgnięty nożem w Zielonej Górze

Mężczyzna został dźgnięty nożem w jednym z budynków przy ulicy Kąpielowej w Zielonej Górze. Na miejsce wysłano pogotowie ratunkowe oraz patrol policji. 

W niedzielę, 12 stycznia, około godziny 13:30 w jednym z budynków przy ulicy Kąpielowej w Zielonej Górze mężczyzna został dźgnięty nożem. Na miejsce zdarzenia zadysponowano Zespół Ratownictwa Medycznego oraz patrol policji.

Ratownicy Medyczni zajęli się dźgniętym mężczyzną, w międzyczasie na miejscu pojawił się patrol zielonogórskiej policji. Funkcjonariusze wyjaśniają wszystkie okoliczność tego zdarzenia. 

Z nieoficjalnych informacji wynika, że doszło do kłótni rodzinnej, w efekcie czego mężczyzna został dźgnięty nożem przez kobietę. 

- W trakcie awantury kobieta dźgnęła nożem swojego konkubenta w klatkę piersiową w wyniku czego zostało przebite płuco. Mężczyzna przytomny zabrany przez 0ogotowie do szpitala.Oboje są nietrzeźwi. Na miejsce skierowano grupę dochodzeniowo-sledcza. Sprawczyni zatrzymana w policyjnym areszcie. - mówi podinsp. Małgorzata Barska, Oficer Prasowy Komendy Miejskiej Policji w Zielonej Górze. 

Redakcja nie ponosi odpowiedzialności za treść ogłoszeń ani nie zwraca materiałów niezamówionych. Zastrzegamy sobie prawo skracania i adiustacji tekstów oraz ich tytułów.

Na podstawie art. 25 ust.1 pkt 1b prawa autorskiego, wydawca wyraźnie zastrzega, iż dalsze rozpowszechnianie materiałów opublikowanych na portalu internetowym "NewsLubuski.pl" jest zabronione.

Jeżeli widzisz błąd na stronie, napisz do redakcji: NewsLubuski

Właścicielem portalu NewsLubuski.pl jest firma vGs

Media Społecznościowe

Top

stat4u