Zderzenie dwóch aut w Zielonej Górze. Jedna osoba trafiła do szpitala

13 styczeń 2020
Autor: 
Zderzenie dwóch aut w Zielonej Górze. Jedna osoba trafiła do szpitala Redakcja

Dwa samochody osobowe zderzyły się na ulicy Stefana Wyszyńskiego w Zielonej Górze. Droga przez chwile była zablokowana, obecnie ruch odbywa się bez większych utrudnień.

W poniedziałek, 13 stycznia, około godziny 16:30 na ulicy Stefana Wyszyńskiego w pobliżu skrzyżowania z Węgierską doszło do zderzenia Toyoty i Nissana. Na miejsce zadysponowano dwa zastępy straży pożarnej, dwa zespoły ratownictwa medycznego oraz patrol policji. Po wstępnym rozpoznaniu ratownicy podjęli decyzję o przetransportowaniu jednej osoby do szpitala.

- Jedna osoba uskarżała się na ból, została przetransportowana do szpitala na szczegółowe badania. - podaje podinsp. Małgorzata Barska, Oficer Prasowy Komendy Miejskiej Policji w Zielonej Górze.

Na miejscu pracuje patrol policji, funkcjonariusze ustalają wszystkie okoliczności zdarzenia, które prawdopodobnie zostanie zakwalifikowane jako kolizja.

MB

 
Jesteś na tyle interesujący, na ile głębokie są twoje zainteresowania.

Redakcja nie ponosi odpowiedzialności za treść ogłoszeń ani nie zwraca materiałów niezamówionych. Zastrzegamy sobie prawo skracania i adiustacji tekstów oraz ich tytułów.

Na podstawie art. 25 ust.1 pkt 1b prawa autorskiego, wydawca wyraźnie zastrzega, iż dalsze rozpowszechnianie materiałów opublikowanych na portalu internetowym "NewsLubuski.pl" jest zabronione.

Jeżeli widzisz błąd na stronie, napisz do redakcji: NewsLubuski

Właścicielem portalu NewsLubuski.pl jest firma vGs

 

Top

stat4u