Skwierzyna: Znaleziono poćwiartowane ciało kobiety

17 styczeń 2020
Autor: 
Skwierzyna: Znaleziono poćwiartowane ciało kobiety Redakcja/Zdjęcie poglądowe

W jednej z kamienic w Skwierzynie odnaleziono poćwiartowane zwłoki kobiety. Policja zatrzymała pijanego 68-letniego konkubenta kobiety. 

W czwartek 16 stycznia, około godziny 15, zaniepokojona pracownica Miejskiego Ośrodka Pomocy Społecznej zgłosiła na policji zaginięcie 64-letniej podopiecznej. Policjanci przyjęli zawiadomienie i rozpoczęli poszukiwania za kobietą. W miejscu zamieszkania zaginionej policjanci zastali jej 68-letniego konkubenta. Mężczyzna twierdził, że poszukiwana w okresie świątecznym wyjechała do rodziny w okolice Gorzowa Wielkopolskiego. Policjanci zweryfikowali te informacje i nie polegały one na prawdzie, rodzina twierdziła, że nie widziała kobiety od kilku miesięcy.

Policjanci przeszukali pomieszczenia gospodarcze w kamienicy dokonując makabrycznego odkrycia. - Funkcjonariusze ujawnili rozczłonkowane zwłoki kobiety. - podaje nadkom. Marcin Maludy, Rzecznik Prasowy Komendy Wojewódzkiej Policji w Gorzowie Wielkopolskim.

Zebrane fragmenty ciała kobiety zostały zabezpieczone do sekcji zwłok, która odbędzie się dziś tj. 17 stycznia, o godzinie 11. Wyniki mają dać potwierdzenie, czy znalezione przez policję ciało to zaginiona 64-letnia kobieta. Do sprawy zatrzymano już pijanego 68-letniego konkubenta. Mężczyzna w chwili zatrzymania miał 2 promile alkoholu, obecnie trzeźwieje w policyjnej celi. Gdy wytrzeźwieje zostanie przesłuchany.

Redakcja nie ponosi odpowiedzialności za treść ogłoszeń ani nie zwraca materiałów niezamówionych. Zastrzegamy sobie prawo skracania i adiustacji tekstów oraz ich tytułów.

Na podstawie art. 25 ust.1 pkt 1b prawa autorskiego, wydawca wyraźnie zastrzega, iż dalsze rozpowszechnianie materiałów opublikowanych na portalu internetowym "NewsLubuski.pl" jest zabronione.

Jeżeli widzisz błąd na stronie, napisz do redakcji: NewsLubuski

Właścicielem portalu NewsLubuski.pl jest vGs Produkcje Filmowe i Telewizyjne

 

Top

stat4u