Wypadek na krajowej "32" pod Zieloną Górą. Jedno auto dachowało (ZDJĘCIA)

24 styczeń 2020
Autor: 
Wypadek na krajowej "32" pod Zieloną Górą Fot. Paweł B.

Czołowe zderzenie dwóch samochodów osobowych na trasie Leśniów Wielki - Zielona Góra. Droga jest zablokowana w obu kierunkach.

Do wypadku doszło w piątek, 24 stycznia, około godziny 19:40. Na odcinku drogi krajowej nr 32 pomiędzy Leśniowem Wielkim a Zieloną Górą czołowo zderzyły się dwa samochody osobowe: Honda oraz Volkswagen, który wypadł z trasy i dachował.

Na miejsce wezwano trzy zespoły pogotowia oraz dwa zastępy straży pożarnej. Przybyli też policjanci z zielonogórskiej drogówki. - W zdarzeniu udział brało osiem osób. Wszystkie o własnych siłach opuściły pojazdy - informuje dyżurny lubuskich strażaków. Do szpitala przetransportowano łącznie cztery osoby.

Droga krajowa nr 32 została zablokowana. Miejsce zdarzenia można objechać lokalnymi trasami przez miejscowości Drzonów, Buchałów i Słone. - Utrudnienia mogą potrwać nawet do godziny 23:30 - informuje GDDKiA.

Godzina 23:30 - Ruch odbywa się już wahadłowo.

Przeczytaj też: Śmiertelny wypadek pod Nową Solą. Sprawca nie przyznaje się do winy

Redakcja nie ponosi odpowiedzialności za treść ogłoszeń ani nie zwraca materiałów niezamówionych. Zastrzegamy sobie prawo skracania i adiustacji tekstów oraz ich tytułów.

Na podstawie art. 25 ust.1 pkt 1b prawa autorskiego, wydawca wyraźnie zastrzega, iż dalsze rozpowszechnianie materiałów opublikowanych na portalu internetowym "NewsLubuski.pl" jest zabronione.

Jeżeli widzisz błąd na stronie, napisz do redakcji: NewsLubuski

Właścicielem portalu NewsLubuski.pl jest firma vGs

Media Społecznościowe

Top

stat4u