Poważny wypadek koło Sławy. Zderzyły się dwie osobówki i ciężarówka

25 styczeń 2020
Autor: 
Wypadek koło Sławy. Zderzyły się dwie osobówki i ciężarówka Redakcja/archiwum

Wypadek na trasie Sława - Lubiatów. Zderzyły się dwa samochody osobowe oraz ciężarówka. Jedna osoba trafiła do szpitala. Droga jest całkowicie zablokowana.

Informacja zdarzeniu wpłynęła do służb ratowniczych w sobotę, 25 stycznia, po godzinie 16:30. Na drodze wojewódzkiej nr 278 w pobliżu miejscowości zderzyły się dwa samochody osobowe oraz ciężarówka. Wiadomo, że osobówki zostały mocno zniszczone.

Na miejsce zadysponowano cztery zastępy straży pożarnej i dwa zespoły pogotowia. - W wyniku wypadku jedna osoba została poszkodowana. Strażacy przy użyciu narzędzi hydraulicznych musieli wykonać dostęp do poszkodowanego kierowcy - relacjonuje dyżurny Wojewódzkiego Stanowiska Koordynacji Ratownictwa KW PSP w Gorzowie Wielkopolskim.

Droga jest zablokowana w obu kierunkach. Policjanci ustalają wszystkie szczegóły wypadku. Trasa może być zablokowana nawet do godziny 20:00.

Fot. OSP Sława

Redakcja nie ponosi odpowiedzialności za treść ogłoszeń ani nie zwraca materiałów niezamówionych. Zastrzegamy sobie prawo skracania i adiustacji tekstów oraz ich tytułów.

Na podstawie art. 25 ust.1 pkt 1b prawa autorskiego, wydawca wyraźnie zastrzega, iż dalsze rozpowszechnianie materiałów opublikowanych na portalu internetowym "NewsLubuski.pl" jest zabronione.

Jeżeli widzisz błąd na stronie, napisz do redakcji: NewsLubuski

Właścicielem portalu NewsLubuski.pl jest firma vGs

Media Społecznościowe

Top

stat4u