W Lubuskiem znów silniej powieje. IMGW wydało ostrzeżenie I stopnia

16 luty 2020
W Lubuskiem znów silniej powieje. IMGW wydało ostrzeżenie I stopnia pixabay.com

Ostrzeżenie przed silnym wiatrem z południowego zachodu dotyczy całego województwa lubuskiego. IMGW wydało ostrzeżenie I stopnia.

Od godziny siedemnastej, 16 lutego obowiązuje ostrzeżenie I stopnia wydane przez Instytut Meteorologii i Gospodarki Wodnej. - Przewiduje się wystąpienie silnego wiatru o średniej prędkości od 30 km/h do 40 km/h, w porywach do 80 km/h z południowego zachodu. - czytamy w komunikacie IMGW. Niebezpieczna aura, według ostrzeżenia ma potrwać do godziny 3 w nocy, 17 lutego. 

 

Miłosz Balcerzak

Jesteś na tyle interesujący, na ile głębokie są twoje zainteresowania.

Redakcja nie ponosi odpowiedzialności za treść ogłoszeń ani nie zwraca materiałów niezamówionych. Zastrzegamy sobie prawo skracania i adiustacji tekstów oraz ich tytułów.

Na podstawie art. 25 ust.1 pkt 1b prawa autorskiego, wydawca wyraźnie zastrzega, iż dalsze rozpowszechnianie materiałów opublikowanych na portalu internetowym "NewsLubuski.pl" jest zabronione.

Jeżeli widzisz błąd na stronie, napisz do redakcji: NewsLubuski

 

Top

stat4u

Strona korzysta z plików cookies i innych technologii automatycznego przechowywania danych do celów statystycznych, realizacji usług i reklamowych. Korzystając z naszego portalu bez zmiany ustawień przeglądarki będą one zapisane w pamięci urządzenia, więcej informacji na temat zarządzania plikami cookies znajdziesz w Polityce prywatności.