Mężczyzna przygnieciony przez samochód w Leśniowie Wielkim. Jest w ciężkim stanie (ZDJĘCIA)

15 luty 2020
Autor: 
Mężczyzna przygnieciony przez samochód. Jest w ciężkim stanie Redakcja

43-letni mężczyzna przygnieciony przez auto, które sam naprawiał. Do zdarzenia doszło w Leśniowie Wielkim koło Zielonej Góry. Ranny w ciężkim stanie trafił do szpitala.

Zgłoszenie o wypadku wpłynęło do zielonogórskich służb w sobotę, 15 lutego, około godziny 11:25. Na terenie jednej z posesji w Leśniowie Wielkim (gmina Czerwieńsk) mężczyzna naprawiał samochód marki Opel. Kiedy pojazd znajdował się na lewarku, nagle spadł na leżącego pod nim 43-latka.

Na miejsce wysłano dwa zastępy straży pożarnej z Zielonej Góry, strażaków wojskowych z Czerwieńska oraz miejscowych ochotników. Przybył też zespół pogotowia oraz śmigłowiec Lotniczego Pogotowia Ratunkowego.

Mężczyzna bez funkcji życiowych został wydobyty spod auta przez świadków, którzy natychmiast przystąpili do resuscytacji. Po dojeździe ratowników u poszkodowanego udało się przywrócić krążenie. Nieprzytomny z urazem klatki piersiowej został przetransportowany do szpitala. Stan 43-latka jest ciężki.

Przeczytaj też: Milion złotych na nowe karetki w Zielonej Górze i Gorzowie (ZDJĘCIA)

Redakcja nie ponosi odpowiedzialności za treść ogłoszeń ani nie zwraca materiałów niezamówionych. Zastrzegamy sobie prawo skracania i adiustacji tekstów oraz ich tytułów.

Na podstawie art. 25 ust.1 pkt 1b prawa autorskiego, wydawca wyraźnie zastrzega, iż dalsze rozpowszechnianie materiałów opublikowanych na portalu internetowym "NewsLubuski.pl" jest zabronione.

Jeżeli widzisz błąd na stronie, napisz do redakcji: NewsLubuski

Właścicielem portalu NewsLubuski.pl jest firma vGs

Media Społecznościowe

Top

stat4u