Pijany Ukrainiec wjechał w płot i uciekł. Miał 1,5 promila alkoholu (ZDJĘCIA)

21 luty 2020
Autor: 
Wjechał w płot i uciekł. Wydmuchał 1,5 promila Redakcja

Obywatel Ukrainy poczuł w sobie zew rajdowca. Jazdę zakończył jednak na płocie w Wilkanowie koło Zielonej Góry. Mężczyzna uciekł do lasu, wydmuchał 1,5 promila alkoholu.

Wszystko wydarzyło się w piątkowe popołudnie, 21 lutego. Około godziny 17:00 dyżurny zielonogórskiej policji otrzymał zgłoszenie o samochodzie osobowym marki Audi, który wjechał w ogrodzenie jednej z posesji przy ulicy Sowiej w Wilkanowie (gmina Świdnica).

- Kierowca pędził bocznymi ulicami i o mało nie potrącił ludzi. Szczęście w nieszczęściu, że jazdę zakończył w miejscu, gdzie nikogo nie było - mówił w rozmowie z reporterem NewsLubuski.pl świadek zdarzenia.

Kiedy patrol ruchu drogowego dojechał na miejsce, szybko okazało się, że kierowca zbiegł. Do Wilkanowa dojechał funkcjonariusz z psem służbowym. Już po kilku minutach mężczyzna został zatrzymany w pobliskim lesie.

Policjanci zbadali obywatela Ukrainy alkomatem. - Mężczyzna miał 1,5 promila alkoholu - informuje podinsp. Małgorzata Stanisławska, rzecznik policji w Zielonej Górze. Kierowca z pewnością nie uniknie kary.

Przeczytaj też: Pożar lokomotywy koło Torzymia. Ogień pojawił się w trakcie jazdy (ZDJĘCIA)

Redakcja nie ponosi odpowiedzialności za treść ogłoszeń ani nie zwraca materiałów niezamówionych. Zastrzegamy sobie prawo skracania i adiustacji tekstów oraz ich tytułów.

Na podstawie art. 25 ust.1 pkt 1b prawa autorskiego, wydawca wyraźnie zastrzega, iż dalsze rozpowszechnianie materiałów opublikowanych na portalu internetowym "NewsLubuski.pl" jest zabronione.

Jeżeli widzisz błąd na stronie, napisz do redakcji: NewsLubuski

Właścicielem portalu NewsLubuski.pl jest firma vGs

Media Społecznościowe

Top

stat4u