Nowi pacjenci z podejrzeniem koronawirusa. W Gorzowie zamknięto internat i szkołę

08 marzec 2020
Autor: 
Nowi pacjenci z podejrzeniem koronawirusa Redakcja

Sześć osób z podejrzeniem koronawirusa trafiło dziś do zielonogórskiego szpitala. Podejrzenie pojawiło się także w Gorzowie u jednej z uczennic chemika. W internacie znajdującym się przy szkole wprowadzono kwarantannę.

W niedzielę, 8 marca, do godziny 19:00 do szpitala w Zielonej Górze przyjęto sześć osób z podejrzeniem zakażenia koronawirusem. Część z nich przetransportowały zespoły pogotowia specjalnie przystosowane do przewozu takich osób. Jak ustalił portal NewsLubuski.pl była to między innymi kobieta w 4 miesiącu ciąży oraz 3-letnia dziewczynka.

Wszyscy zostali już przebadani przez lekarzy. Pobrano im także wymazy, które przekazano do gorzowskiego laboratorium. Wyniki powinny być znane już jutro.

Kwarantanna w gorzowskim chemiku

W internacie Zespołu Szkół Technicznych i Ogólnokształcących przy ulicy Czereśniowej w Gorzowie Wielkopolskim zarządzono kwarantannę. Dyrektor odwołał także zajęcia lekcyjne w poniedziałek, 9 marca. Wszystko ma związek z jedną z uczennic, u której podejrzewa się koronawirusa.

Przeczytaj też: Pies utknął w borsuczej norze koło Zaboru. Na pomoc wezwano strażaków (ZDJĘCIA)

Redakcja nie ponosi odpowiedzialności za treść ogłoszeń ani nie zwraca materiałów niezamówionych. Zastrzegamy sobie prawo skracania i adiustacji tekstów oraz ich tytułów.

Na podstawie art. 25 ust.1 pkt 1b prawa autorskiego, wydawca wyraźnie zastrzega, iż dalsze rozpowszechnianie materiałów opublikowanych na portalu internetowym "NewsLubuski.pl" jest zabronione.

Jeżeli widzisz błąd na stronie, napisz do redakcji: NewsLubuski

Właścicielem portalu NewsLubuski.pl jest vGs Produkcje Filmowe i Telewizyjne

 

Top

stat4u