Potrącenie na Ptasiej w Zielonej Górze. Kobieta przechodziła po pasach (ZDJĘCIA)

10 marzec 2020
Autor: 
Potrącenie na Ptasiej w Zielonej Górze Redakcja

Na ulicy Ptasiej w Zielonej Górze kierująca samochodem osobowym potrąciła kobietę na przejściu dla pieszych. Poszkodowana trafiła do szpitala.

Do zdarzenia doszło we wtorek, 10 marca, około godziny 19:50. Kierująca samochodem marki Daewoo Matiz jechała ulicą Ptasią w kierunku ronda z ul. Wyszyńskiego. Na przejściu dla pieszych na wysokości amfiteatru z nieznanych przyczyn potrąciła kobietę przechodzącą po pasach.

Młoda kobieta z dużą siłą uderzyła w szybę osobówki i upadła na drogę. Przy poszkodowanej od razu zebrało się wiele osób, które powiadomiły służby i udzielały jej pierwszej pomocy. Na miejsce przybył podstawowy zespół pogotowia oraz patrol policji.

Młoda kobieta po opatrzeniu przez ratowników medycznych została przetransportowana do zielonogórskiego szpitala. Ranna przejdzie w nim szczegółowe badania.

Na ulicy Chrobrego w Zielonej Górze doszło do kolejnego potrącenia na pasach. Apelujemy o ostrożność!

Przeczytaj także: Pierwszy Polak z koronawirusem opowiada o stanie zdrowia i szpitalu (FILM)Redakcja nie ponosi odpowiedzialności za treść ogłoszeń ani nie zwraca materiałów niezamówionych. Zastrzegamy sobie prawo skracania i adiustacji tekstów oraz ich tytułów.

Na podstawie art. 25 ust.1 pkt 1b prawa autorskiego, wydawca wyraźnie zastrzega, iż dalsze rozpowszechnianie materiałów opublikowanych na portalu internetowym "NewsLubuski.pl" jest zabronione.

Jeżeli widzisz błąd na stronie, napisz do redakcji: NewsLubuski

Właścicielem portalu NewsLubuski.pl jest firma vGs

Media Społecznościowe

Top

stat4u