Nowy przypadek zakażenia koronawirusem w Lubuskiem!

18 marzec 2020
Autor: 
Nowy przypadek zakażenia koronawirusem w Lubuskiem! Redakcja

Ministerstwo Zdrowia poinformowało o nowym potwierdzonym przypadku zakażenia koronawirusem w Lubuskiem!

W środę, 18 marca, o godzinie 14, Ministerstwo Zdrowia poinformowało o nowym przypadku zakażenia koronawirusem w województwie lubuskim. 

- Młody mężczyzna przebywa na Klinicznym Oddziale Zakaźnym w Zielonej Górze, chorobę przechodzi lekko, ma małą gorączkę. Powrócił ze Szwajcarii. - podaje Sylwia Malcher-Nowak, Rzecznik Zielonogórskiego Szpitala

Na Klinicznym Oddziale Zakaźnym Szpitala Uniwersyteckiego w Zielonej Górze przebywa obecnie dwóch pacjentów z potwierdzonym zakażeniem koronawirusem. Pacjent "zero" jeszcze dziś powinien opuścić szpital.


Specjalnie dla Państwa uruchomiliśmy bezpłatny system powiadamiania działający na platformie messenger dot. koronawirusa w Polsce. Kliknij tutaj, aby się zapisać!

MB

 
Jesteś na tyle interesujący, na ile głębokie są twoje zainteresowania.Redakcja nie ponosi odpowiedzialności za treść ogłoszeń ani nie zwraca materiałów niezamówionych. Zastrzegamy sobie prawo skracania i adiustacji tekstów oraz ich tytułów.

Na podstawie art. 25 ust.1 pkt 1b prawa autorskiego, wydawca wyraźnie zastrzega, iż dalsze rozpowszechnianie materiałów opublikowanych na portalu internetowym "NewsLubuski.pl" jest zabronione.

Jeżeli widzisz błąd na stronie, napisz do redakcji: NewsLubuski

Właścicielem portalu NewsLubuski.pl jest firma vGs

 

Top

stat4u