Wypadek w Zielonej Górze. Trzy osoby ranne, jedna była uwięziona w aucie (ZDJĘCIA)

20 kwiecień 2020
Autor: 
Wypadek w Zielonej Górze. Trzy osoby ranne, jedna była uwięziona Redakcja

Trzy osoby zostały ranne po wypadku w Zielonej Górze. Na skrzyżowaniu ulic Kostrzyńskiej i Międzyrzeckiej zderzyły się dwa pojazdy. Osobówka wypadła z drogi i uderzyła w drzewo.

Do zdarzenia doszło w poniedziałek, 20 kwietnia, o godzinie 14:20. - Kierowca pojazdu dostawczego marki Peugeot poruszał się ulicą Kostrzyńską w kierunku Trasy Północnej. Na skrzyżowaniu wymusił pierwszeństwo przejazdu na osobowym Daewoo jadącym ul. Międzyrzecką - mówi podinsp. Małgorzata Barska, rzecznik policji w Zielonej Górze.

Tuż po wypadku Daewoo Lanos wypadł z drogi i wleciał w las. Pojazd, w którym podróżowały dwie osoby zatrzymał się dopiero na drzewie.

Na miejsce zdarzenia wezwano dwa zastępy straży pożarnej oraz patrol policji z drogówki. Przybyło również kilka zespołów pogotowia. - Do uwolnienia pasażerki Daewoo musieliśmy użyć narzędzi hydraulicznych. Prawdopodobnie ma połamane nogi. Łącznie trzy osoby zostały poszkodowane - mówi st. kpt. Arkadiusz Kaniak, rzecznik zielonogórskich strażaków.

Swoje czynności będą prowadzić teraz policjanci z drogówki, którzy ustalą dokładny przebieg zdarzenia. Skrzyżowanie zostało całkowicie zablokowane.

Przeczytaj też: Groźny pożar lasu pod Sulechowem. "Ogień był blisko wierzchołków drzew" (ZDJĘCIA)

Redakcja nie ponosi odpowiedzialności za treść ogłoszeń ani nie zwraca materiałów niezamówionych. Zastrzegamy sobie prawo skracania i adiustacji tekstów oraz ich tytułów.

Na podstawie art. 25 ust.1 pkt 1b prawa autorskiego, wydawca wyraźnie zastrzega, iż dalsze rozpowszechnianie materiałów opublikowanych na portalu internetowym "NewsLubuski.pl" jest zabronione.

Jeżeli widzisz błąd na stronie, napisz do redakcji: NewsLubuski

Właścicielem portalu NewsLubuski.pl jest firma vGs

Media Społecznościowe

Top

stat4u