Auto dryfowało w wodzie. Kierowcy brak - osobówka była kradziona (ZDJĘCIA)

21 kwiecień 2020
Autor: 
Auto dryfowało w wodzie. Kierowcy brak - osobówka była kradziona Fot. OSP Cybinka

W Uradzie koło Słubic straż pożarna wyłowiła z wody samochód osobowy. Nie wiadomo, w jaki sposób auto znalazło się w rzece. W środku nie było kierowcy.

Zgłoszenie wpłynęło do słubickich służb we wtorek, 21 kwietnia, po godzinie 12:00. Świadek poinformował, że w byłym porcie rzecznym w pobliżu miejscowości Urad zauważył leżący na dachu pojazd. Osobówka tylko częściowo wystawała z akwenu.

Na miejsce przybyły dwa zastępy straży pożarnej wyposażone w ponton ratowniczy z OSP Cybinka oraz samochód ratownictwa technicznego ze Słubic. - Po zabezpieczeniu miejsca zdarzenia i zwodowaniu pontonu do pojazdu podczepiona została lina, a sam pojazd przy wykorzystaniu wyciągarki wydobyty na brzeg - relacjonują ochotnicy.

Osobówka bez kierowcy

Wszystko wskazuje na to, że nikogo w aucie nie było. Nie wiadomo jednak w jaki sposób samochód marki Seat znalazł się w Odrze.

- Policjanci ustalili, że samochód był kradziony. Teraz będziemy próbowali znaleźć właściciela pojazdu - mówi mł. asp. Ewa Murmyło ze słubickiej policji.

Przeczytaj też: Pożar domu koło Krosna Odrzańskiego. Rodzina straciła dach nad głową (ZDJĘCIA)

Redakcja nie ponosi odpowiedzialności za treść ogłoszeń ani nie zwraca materiałów niezamówionych. Zastrzegamy sobie prawo skracania i adiustacji tekstów oraz ich tytułów.

Na podstawie art. 25 ust.1 pkt 1b prawa autorskiego, wydawca wyraźnie zastrzega, iż dalsze rozpowszechnianie materiałów opublikowanych na portalu internetowym "NewsLubuski.pl" jest zabronione.

Jeżeli widzisz błąd na stronie, napisz do redakcji: NewsLubuski

Właścicielem portalu NewsLubuski.pl jest firma vGs

 

Top

stat4u