Poważny wypadek w Skwierzynie. Trzy osoby ranne. W akcji śmigłowiec LPR (ZDJĘCIA)

25 kwiecień 2020
Autor: 
Poważny wypadek w Skwierzynie. Trzy osoby ranne Fot. Stoją! Gorzów

Trzy osoby zostały ranne po wypadku w Skwierzynie. Na ulicy Gorzowskiej zderzyły się dwa samochody osobowe. Oba pojazdy wypadły z drogi.

Do wypadku doszło w sobotnie przedpołudnie, 25 kwietnia. Jak informuje międzyrzecka policja, na ulicy Gorzowskiej w Skwierzynie kierowca Volkswagena z nieustalonych jeszcze przyczyn uderzył w Toyotę. Tuż po zderzeniu oba pojazdy wypadły z trasy. Volkswagen zahaczył jeszcze o przydrożne drzewo.

Na miejsce przybyły cztery zastępy straży pożarnej, dwa zespoły pogotowia i patrole z drogówki. Przyleciał również śmigłowiec Lotniczego Pogotowia Ratunkowego z Gorzowa Wielkopolskiego. Łącznie w wyniku wypadku ranne zostały trzy osoby. Dwie z nich przy użyciu narzędzi hydraulicznych musieli uwalniać strażacy.

Swoje czynności prowadzą teraz policjanci, którzy ustalą dokładny przebieg zdarzenia.

Fot. Stoją! Gorzów, OSP Skwierzyna

Przeczytaj też: Auto uderzyło w drzewo i stanęło w płomieniach. Pijany kierowca zwiał (ZDJĘCIA)

Redakcja nie ponosi odpowiedzialności za treść ogłoszeń ani nie zwraca materiałów niezamówionych. Zastrzegamy sobie prawo skracania i adiustacji tekstów oraz ich tytułów.

Na podstawie art. 25 ust.1 pkt 1b prawa autorskiego, wydawca wyraźnie zastrzega, iż dalsze rozpowszechnianie materiałów opublikowanych na portalu internetowym "NewsLubuski.pl" jest zabronione.

Jeżeli widzisz błąd na stronie, napisz do redakcji: NewsLubuski

Właścicielem portalu NewsLubuski.pl jest firma vGs

Media Społecznościowe

Top

stat4u