Zaginął Grzegorz Duch z Krosna Odrzańskiego. Policja prosi o pomoc!

27 kwiecień 2020
Autor: 
Zaginął Grzegorz Duch z Krosna Odrzańskiego. Policja prosi o pomoc! Lubuska Policja

Policjanci krośnieńskiej komendy prowadzą poszukiwania za zaginionym 36-letnim Grzegorzem Duch. Osoby, które znają miejsce jego aktualnego pobytu proszone są o kontakt z Policją.

Policjanci z Komendy Powiatowej Policji w Krośnie Odrzańskim poszukują zaginionego Grzegorza DUCH lat 36, zamieszkałego w Krośnie Odrzańskim. Zaginiony ostatni raz nawiązał kontakt telefoniczny z rodziną w niedzielę, 26 kwietnia około 17:40. Mężczyzna porusza się samochodem osobowym marki Volvo kol. srebrnego o numerach rejestracyjnych FKR 10LW.

Rysopis zaginionego: wzrost 185 cm, krępy, oczy piwne, włosy: ogolony na łyso. Brak jest danych odnośnie ubioru w chwili zaginięcia. Zazwyczaj chodzi ubrany w ciemnych dresach.

Każda osoba posiadająca informację o jego aktualnym miejscu pobytu lub miejscach i osobach, z którymi przebywał od dnia zaginięcia proszona jest o kontakt z Komendą Powiatową Policji w Krośnie Odrzańskim pod nr tel. 383 31 11 lub 112.

Źródło: podkom. Justyna Kulka Komenda Powiatowa Policji w Krośnie Odrzańskim

Redakcja nie ponosi odpowiedzialności za treść ogłoszeń ani nie zwraca materiałów niezamówionych. Zastrzegamy sobie prawo skracania i adiustacji tekstów oraz ich tytułów.

Na podstawie art. 25 ust.1 pkt 1b prawa autorskiego, wydawca wyraźnie zastrzega, iż dalsze rozpowszechnianie materiałów opublikowanych na portalu internetowym "NewsLubuski.pl" jest zabronione.

Jeżeli widzisz błąd na stronie, napisz do redakcji: NewsLubuski

Właścicielem portalu NewsLubuski.pl jest vGs Produkcje Filmowe i Telewizyjne

 

Top

stat4u