Nocny pożar na ogródkach działkowych w Krośnie Odrzańskim

02 maj 2020
Nocny pożar na ogródkach działkowych w Krośnie Odrzańskim Fot. OSP Osiecznica

Nocny pożar na terenie ogródków działkowych w Krośnie Odrzańskim. Ogień strawił altanę, kurnik, szopkę oraz rosnące w pobliżu drzewa. 

We wtorek, 2 maja, około godziny 4:40, dyżurny operacyjny Stanowiska Kierowania Komendanta Powiatowego PSP w Krośnie Odrzańskim odebrał zgłoszenie dotyczące pożaru na terenie ogródków działkowych przy ulicy 17 Pionierów w Krośnie Odrzańskim. Na miejsce zadysponowano łącznie 6 zastępów straży pożarnej w tym cysternę o pojemności 18 tys. litrów wody. Jak podkreślają strażacy akcja gaśnicza była utrudniona ze względu na mnogą zabudowę i trudny teren. 

Ogień objął altanę, kurnik, szopkę oraz znajdujące się w pobliżu drzewa. Na pożar podano kilka prądów wody. Strażacy pracujący przy pożarze działali w aparatach powietrznych. Działania gaśnicze prowadzone były do godziny 7. Na czas akcji gaśniczej rejon chroniony przez JRG Krosno Odrzańskie zabezpieczał zastęp ochotników z Dąbia.

 

Fot. OSP Osiecznica

Redakcja nie ponosi odpowiedzialności za treść ogłoszeń ani nie zwraca materiałów niezamówionych. Zastrzegamy sobie prawo skracania i adiustacji tekstów oraz ich tytułów.

Na podstawie art. 25 ust.1 pkt 1b prawa autorskiego, wydawca wyraźnie zastrzega, iż dalsze rozpowszechnianie materiałów opublikowanych na portalu internetowym "NewsLubuski.pl" jest zabronione.

Jeżeli widzisz błąd na stronie, napisz do redakcji: NewsLubuski

 

Top

stat4u

Strona korzysta z plików cookies i innych technologii automatycznego przechowywania danych do celów statystycznych, realizacji usług i reklamowych. Korzystając z naszego portalu bez zmiany ustawień przeglądarki będą one zapisane w pamięci urządzenia, więcej informacji na temat zarządzania plikami cookies znajdziesz w Polityce prywatności.