Płonąca śmieciarka przyjechała do strażaków z Santocka (ZDJĘCIA)

11 maj 2020
Autor: 
Płonąca śmieciarka przyjechała do strażaków z Santocka Fot. OSP Kłodawa

Pożar odpadów w śmieciarce koło Gorzowa Wielkopolskiego. Kierowca ruszył po pomoc wprost do remizy OSP. W akcji 3 zastępy straży pożarnej.

Nietypowe zgłoszenie trafiło do dyżurnego gorzowskich strażaków w poniedziałkowe popołudnie, 11 maja, po godzinie 12:30. W śmieciarce, która działała w Santocku, zapłonęły odpady. Kierowca nie czekał bezradnie i natychmiast udał się pod jednostkę OSP.

Informację o pożarze otrzymali miejscowi ochotnicy oraz strażacy z Kłodawy. Ponadto do akcji wyjechał ciężki samochód gaśniczy z Jednostki Ratowniczo-Gaśniczej nr 1 w Gorzowie Wielkopolskim.

Sytuacja została szybko opanowana. Na szczęście udało się uniknąć dużych strat. Bardzo możliwe, że przyczyną pożaru był gorący popiół, który ktoś wrzucił do kubła na śmieci.

Przeczytaj też: Wypadek w Deszcznie. Dwie osoby ranne. W akcji śmigłowiec LPR (ZDJĘCIA)Redakcja nie ponosi odpowiedzialności za treść ogłoszeń ani nie zwraca materiałów niezamówionych. Zastrzegamy sobie prawo skracania i adiustacji tekstów oraz ich tytułów.

Na podstawie art. 25 ust.1 pkt 1b prawa autorskiego, wydawca wyraźnie zastrzega, iż dalsze rozpowszechnianie materiałów opublikowanych na portalu internetowym "NewsLubuski.pl" jest zabronione.

Jeżeli widzisz błąd na stronie, napisz do redakcji: NewsLubuski

Właścicielem portalu NewsLubuski.pl jest firma vGs

Media Społecznościowe

Top

stat4u