Krosno Odrz.: Osobówka staranowała płot i uderzyła w budynek

26 maj 2020
Krosno Odrz.: Osobówka staranowała płot i uderzyła w budynek Redakcja

Samochód osobowy staranował płot i uderzył w bramę garażową jednego z budynków przy ulicy Kościuszki w Krośnie Odrzańskim. W akcji śmigłowiec LPR.

We wtorek, 26 maja, około godziny 10:40, dyżurny operacyjny Stanowiska Kierowania Komendanta Powiatowego PSP w Krośnie Odrzańskim otrzymał zgłoszenie dotyczące wypadku na ulicy Kościuszki w Krośnie Odrzańskim. Do zdarzenia zadysponowano zastępy straży pożarnej, patrol policji oraz śmigłowiec Lotniczego Pogotowia Ratunkowego z bazy w Zielonej Górze-Przylepie.

Na miejscu okazało się, że samochód osobowy marki Skoda zjechał z drogi, staranował ogrodzenie i uderzył w budynek. - Kierowca miał problemy zdrowotne. Mężczyzna został zabrany helikopterem do szpitala. - podaje podkom. Justyna Kulka, Oficer Prasowa Komendy Powiatowej Policji w Krośnie Odrzańskim.


Czytaj także: Mała, wiejska szkoła z dużym potencjałem. ZSCKR w Bobowicku

Redakcja nie ponosi odpowiedzialności za treść ogłoszeń ani nie zwraca materiałów niezamówionych. Zastrzegamy sobie prawo skracania i adiustacji tekstów oraz ich tytułów.

Na podstawie art. 25 ust.1 pkt 1b prawa autorskiego, wydawca wyraźnie zastrzega, iż dalsze rozpowszechnianie materiałów opublikowanych na portalu internetowym "NewsLubuski.pl" jest zabronione.

Jeżeli widzisz błąd na stronie, napisz do redakcji: NewsLubuski

 

Top

stat4u

Strona korzysta z plików cookies i innych technologii automatycznego przechowywania danych do celów statystycznych, realizacji usług i reklamowych. Korzystając z naszego portalu bez zmiany ustawień przeglądarki będą one zapisane w pamięci urządzenia, więcej informacji na temat zarządzania plikami cookies znajdziesz w Polityce prywatności.