Pożar dostawczaka na trasie S3 koło Skwierzyny. Pojazd całkowicie spłonął (ZDJĘCIA)

11 czerwiec 2020
Autor: 
Pożar dostawczaka na trasie S3 koło Skwierzyny. Pojazd całkowicie spłonął Fot. Stoją! Gorzów

Pożar samochodu dostawczego na trasie S3 koło Skwierzyny. Auto spłonęło doszczętnie. Droga w kierunku Zielonej Góry i Gorzowa Wielkopolskiego była całkowicie zablokowana.

Zgłoszenie o pożarze wpłynęło do strażaków w czwartek, 11 czerwca, o godzinie 12:56. Na 108-kilometrze drogi ekspresowej S3 na wysokości miejscowości Trzebiszewo płonął samochód dostawczy marki Ford. Pojazd zapalił się podczas jazdy.

Ogień szybko rozprzestrzenił się po całym samochodzie. Do akcji wysłano zastęp ochotników z Deszczna. Od drugiej strony wyjechały także samochody gaśnicze ze Skwierzyny, Międzyrzecza i Trzebiszewa.

Niestety mimo utworzenia przez kierowców korytarza życia, który pozwolił strażakom sprawnie dojechać na miejsce, pojazd całkowicie spłonął. Na czas działań gaśniczych zablokowano trasę S3 w obu kierunkach. Droga była zamknięta przez blisko godzinę.

Fot. OSP Deszczno

Przeczytaj też: Wypadek na Sulechowskiej w Zielonej Górze. Motocyklista ma złamaną nogę (ZDJĘCIA)

Redakcja nie ponosi odpowiedzialności za treść ogłoszeń ani nie zwraca materiałów niezamówionych. Zastrzegamy sobie prawo skracania i adiustacji tekstów oraz ich tytułów.

Na podstawie art. 25 ust.1 pkt 1b prawa autorskiego, wydawca wyraźnie zastrzega, iż dalsze rozpowszechnianie materiałów opublikowanych na portalu internetowym "NewsLubuski.pl" jest zabronione.

Jeżeli widzisz błąd na stronie, napisz do redakcji: NewsLubuski

 

Top

stat4u